Pracownia Nauczyciel
Pracownia Dziennikarska
Pałacowe Radio Internetowe „Radio Gryf”
http://palac.szczecin.pl/pracownia-dziennikarska/
Iwona Gacparska
Pracownia Teatralno-Muzyczna
https://palac.szczecin.pl/pracownia-teatralno-muzyczna/
Iwona Faj
Iwona Szary – akompaniament
Pracownia Teatralna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-teatralna/
Marcel Mroczek
Pracownia Muzyki Etnicznej
http://palac.szczecin.pl/pracownia-muzyki-etnicznej/
Ryszard Dziubak
Pracownia Tańca Etnicznego
http://palac.szczecin.pl/pracownia-tanca-etnicznego/
Justyna Kozłowska
Pracownia Muzyczna DO DE KA
http://palac.szczecin.pl/pracownia-muzyczna/
Mariusz Zygmunt
Pracownia Gitarowa
http://palac.szczecin.pl/pracownia-gitarowa/
Szymon Lipski
Pracownia Wokalno-Estradowa
http://palac.szczecin.pl/pracownia-wokalno-estradowa/
Dariusz Chmielewski
Pracownia Tańca Nowoczesnego
(Jazz, Modern, Disco-Dance, Hip-Hop)
http://palac.szczecin.pl/pracownia-tanca-nowoczesnego/
Aneta Pilarska – Adamus
Pracownia Tańca Współczesnego
http://palac.szczecin.pl/pracownia-tanca-wspolczesnego/
Ewa Szachoń
Pracownia Gimnastyczno – Taneczna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-gimnastyczno-taneczna/
Dorota Lindner – Baran
Pracownia Tradycji Polskiej
http://palac.szczecin.pl/pracownia-tradycji-polskiej/
Beata Umińska
Artur Kotwas
Paweł Sokołowski
kapela:
Joanna Hajkiewicz
Paweł Sokołowski
Dariusz Skrobania
Natalia Czerniawska
Ewa Kuźmińska
Pracownia Plastyczna
Dziecięce i Młodzieżowe Warsztaty Plastyczne i Ceramiczne
https://palac.szczecin.pl/dzieciece-i-mlodziezowe-warsztaty-plastyczne-i-ceramiczne/
Mariola Grochowska
Pracownia Plastyczna
Dziecięce i Młodzieżowe Warsztaty Plastyczne
https://palac.szczecin.pl/warsztaty-plastyczne/
Bogumiła Kuźnicka
Pracownia Plastyczna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-plastyczna/
Magdalena Kucharska
Pracownia plastyczna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-plastyczna-agnieszka-czachorowska/
Agnieszka Czachorowska
Pracownia Ceramiczna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-ceramiczna/
Kornelia Tumanowicz
Pracownia Modelarstwa Okrętowego
http://palac.szczecin.pl/pracownia-modelarstwa/
Zenon Urbanowicz
Pracownia Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej
http://palac.szczecin.pl/pracownia-fotografii-cyfrowej-i-grafiki-komputerowej/
Jarosław Wochowski
Pracownia Szachowa
http://palac.szczecin.pl/szachy/
Jan Czuchnicki
Pracownia Turystyczno – Ekologiczna
http://palac.szczecin.pl/pracownia-turystyczno-ekologiczna/
Elżbieta Wielgoszewska
Katarzyna Lubińska
Pracownia Karate
http://palac.szczecin.pl/pracownia-karate-tradycyjnego/
Przemysław Kusztykiewicz
Pracownia Edukacji Morskiej
http://palac.szczecin.pl/pracownia-edukacji-morskiej/

Jerzy Kaczor
Pracownia Rozwoju Muzyczno-Ruchowego
https://palac.szczecin.pl/pracownia-rozwoju-muzyczno-ruchowego/
Iga Kamela
Marcin Kurylak – akompaniament
Pracownia Rytmiki
https://palac.szczecin.pl/pracownia-rytmiki
Barbara Marcinkowska-Boruszak
Pracownia z Angielskim przez Świat
https://palac.szczecin.pl/z-angielskim/
Anna Kozłowska
MULTITEKA – pałacowa biblioteka
https://palac.szczecin.pl/multiteka/
Ewa Banaś – Krzywińska
Monika Wilczyńska
[su_/table]