Nauczyciel: Jarosław Wochowski 

 

PLAN NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Wochowski Jarosław (.docx 29 kb)
Wochowski Jarosław (.pdf 88 kb)
  • Zajęcia w pracowni fotograficznej rozwijają zainteresowania uczniów w formie pasji fotograficznej, dają możliwość aktywnego spędzenia czasu, uwrażliwiając na piękno otaczającej rzeczywistości. Na zajęciach uczestnicy kształcą umiejętności posługiwania się cyfrowym aparatem fotograficznym, poznają i doskonalą różnorodne techniki wykonywania zdjęć, biorą aktywny udział w plenerach i sesjach fotograficznych, realizują złożone projekty plastyczno-graficzne oraz biorą udział w wielu konkursach fotograficznych. Zajęcia w pracowni fotograficznej to również miła zabawa i okazja do spotkania młodych ludzi pochłoniętych pasją fotografowania. Lubisz malować światłem, portretować ludzi, potrafisz zaaranżować ciekawą scenę zgłoś się na nasze zajęcia. Zapraszamy!
  • Pracownia graficzna oferuje zajęcia rozwijające zainteresowania grafiką komputerową, kreowanie obrazu i wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Zajęcia graficzne to obróbka fotografii cyfrowych w programie Photoshop, tworzenie graficznych efektów specjalnych, retusz fotografii czy fotomontaż. Tworzenie obiektów i modelowanie krzywych w programie CorelDraw oraz projektowanie animacji flash uzupełnia ofertę pracowni. Masz wyobraźnię, zdolności plastyczne i lubisz komputer – zajęcia w pracowni graficznej są dla Ciebie!
  • Zajęcia programowania obejmują programowanie w środowisku Scratch oraz projektowanie stron WWW z wykorzystaniem HTML, w grupie zaawansowanej uczestnicy zajęć poznają tajniki języka Python oraz projektują witryny WWW w oparciu o framework Bootstrap. Uczestnicy naszych zajęć regularnie są laureatami i finalistami ogólnopolskich konkursów programowania dla dzieci.
IMG_9503
IMG_9511