Ahoj! Wyruszamy na wyprawę!

29 stycznia nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do pobliskiego Teatru Rozmaitości GWITAJCIE. Dzieci miały ogromną przyjemność obejrzeć i aktywnie uczestniczyć w spektaklu pt. „Morskie gadki małej piratki”. Była to pełna przygód i rozbujana żwawą skocznością żeglarskich piosenek historia dziewczynki, której największą miłością było morze. Wbrew przeciwnościom losu, z radością podejmowała rozmaite wyzwania, aby spełnić swoje marzenia. Spotkała też na swej drodze przedstawicieli żeglarskich profesji, którzy opowiedzieli o swojej pracy, niełatwym acz pięknym życiu na morzu i przekazali istotne fakty z zakresu morskiego rzemiosła. Czy jej się udało? Czy doprowadziła do realizacji swoich pragnień? Przekonały  się o tym nasze przedszkolaki  – i popłynęli  z bohaterami w rozśpiewany rejs. Nie zabrakło  tańców i śpiewu dla dzieci. Dzięki morskiej scenerii nasi mali widzowie mogli poczuć się jak na prawdziwym statku.

Występ bardzo Wszystkim się spodobał. Ahoj! Czekamy na kolejne spotkanie!

Ahoj! Wyruszamy wyprawę!

tekst: Kamila Jabłońska
zdjęcia: N-le AEP