Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny. Warsztaty, prelekcje, spotkania, kiermasze i inne atrakcje…

25 marca 2023/11:00 - 18:00

PUF – Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny to wyjątkowa, jednodniowa uczelnia dla osób zainteresowanych fantastyką oraz tematami pokrewnymi. Tego dnia w różnych katedrach można dowiedzieć się o grach RPG i planszowych, eksplorować kultury różnych kontynentów, spotkać rekonstruktorów historii, wziąć udział w warsztatach plastycznych, posłuchać autorów książek (nie tylko fantasy), zakupić rękodzieło wspaniałych artystów, a przede wszystkim spotkać inne osoby, mające podobne zainteresowania! Pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku.

Oprócz samych prelekcji będą miały miejsce różnorakie warsztaty w ramach Katedry Sztuk Fantastycznych, Kiermasz Książki i Komiksu Fantastycznego oraz spotkania z rekonstruktorami. Jak w poprzednich latach w Katedrze Liter Żywych spotkamy szczecińskich autorów, a w kącikach planszówkowych będzie można zapoznać się z różnymi grami karcianymi i planszowymi.

Nasz program edukacyjny zawiera w sobie coś zarówno dla młodzieży i dorosłych, jak i dla dzieci i ich rodziców. Chcemy, by nawet nasz najmłodszy student, znalazł na PUFie coś dla siebie. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania
z Wami! Śledźcie stronę Pałacu Młodzieży lub fanpage Pałacowego Uniwersytetu Fantastycznego i czekajcie na szczegółowy rozkład zajęć.

Rektor i prorektorzy PUF’u

Działanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców Pałacu Młodzieży

Szczegóły

Data:
25 marca 2023
Godzina:
11:00 - 18:00

Organizator

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie

Miejsce wydarzenia

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie
al. Piastów 7
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-327 Poland
+ Google Map
Phone
91 422 52 61
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Komentowanie zamknięte.

© Pałac Młodzieży. Pomorskie Centrum Edukacji.
Skip to content