Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

89. wieczór W PAŁACU literacko. Spotkanie z Anetą Gawriłow

23 marca 2023/17:30 - 19:00

Zapraszamy na 89. wieczór W PAŁACU literacko … na Powitanie VIII Szczecińskiej Wiosny Poezji… tym razem w rytmie Haiku. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 w sali multimedialnej 106, w Pałacu Młodzieży-Pomorskim Centrum Edukacji w Szczecinie przy Alei Piastów 7.

Szczeciński Oddział Związku Literatów Polskich rozpoczyna tym wydarzeniem VII edycję projektu SZCZECIŃSKIE PROMOCJE LITERATURY 2023, który jest dofinansowany z budżetu Miasta Szczecin.

Szczecińska Wiosna Poezji od lat wpisuje się w klimaty Pałacu i Miasta. A o wiośnie najpiękniej wybrzmiewają poetyckie wersy. Dlatego na wieczorze – dwie szczecińskie polonistki, dwie poetki z kręgu ZLP w Szczecinie – obie zauroczone rytmem japońskiej poezji zamkniętej w zapachu kwitnącej wiśni i siedemnastu sylabach Haiku – poprowadzą rozmowę liryczną, która przywoła tegoroczną wiosnę do naszego miasta.

dwa teksty haiku

ZAPRASZAMY
młodzież, rodziców, nauczycieli, opiekunów… także artystów słowa, pędzla, kamery, tańca… czyli wszystkich tych, którzy już kochają klimaty naszych pałacowych wieczorów albo mogą/zechcą je pokochać…

WSTĘP WOLNY!

Szczegóły

Data:
23 marca 2023
Godzina:
17:30 - 19:00

Organizator

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji oraz Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie

Miejsce wydarzenia

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie
al. Piastów 7
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-327 Poland
+ Google Map
Phone
91 422 52 61
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Komentowanie zamknięte.

© Pałac Młodzieży. Pomorskie Centrum Edukacji.
Skip to content