“Dzieci śladami artystów” – Letnie Warsztaty Plastyczne Pałac Młodzieży Opublikowano w 3 lipca, 2024 o 13:15 przez Dział Organizacyjny- Monika4 lipca, 2024 o 11:37
Prezentacje taneczne Pracowni Tańca Współczesnego – zakończenie roku Pałac Młodzieży Opublikowano w 25 czerwca, 2024 o 12:27 przez Dział Organizacyjny- Monika25 czerwca, 2024 o 12:27
Wakacje z karate Pałac Młodzieży Opublikowano w 24 czerwca, 2024 o 14:48 przez Dział Organizacyjny- Monika27 czerwca, 2024 o 7:46
Pałac w Ogrodach – relacja Pałac Młodzieży Opublikowano w 24 czerwca, 2024 o 12:29 przez Dział Organizacyjny- Monika25 czerwca, 2024 o 12:55
PRACOWNIA FILMU – zaprasza od września! Pałac Młodzieży Opublikowano w 19 czerwca, 2024 o 11:45 przez Dział Organizacyjny- Monika27 czerwca, 2024 o 13:15
Po nitce do…sztuki – letnie półkolonie w Pałacu Młodzieży Pałac Młodzieży Opublikowano w 9 maja, 2024 o 14:35 przez Dział Organizacyjny- Monika20 maja, 2024 o 10:12
Nabór na rejs edukacyjny – The Tall Ships Races 2024 Pałac Młodzieży Opublikowano w 22 marca, 2024 o 12:29 przez Dział Organizacyjny - Iwona5 lipca, 2024 o 13:11
2021-09-01 Rozpoczęcie zajęć w pracowniach Rozpoczęcie zajęć w pracowniach 1 września 2021 Rozpoczęcie zajęć w pracowniach
16:00 - 17:00 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy) 4 września 2021/16:00 - 17:00 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy) Spektakl w ramach Kontrapunktu 55. Przeglądu Teatrów Małych Form 3-12 września 2021
20:00 - 21:00 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy) 4 września 2021/20:00 - 21:00 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy) Spektakl w ramach Kontrapunktu 55. Przeglądu Teatrów Małych Form 3-12 września 2021
16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 2 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska) 6 września 2021/16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 2 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska) Po raz kolejny Pałac Młodzieży jest partnerem Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT. 55. edycja przeglądu odbędzie się w Szczecinie między 3 a 12 września 2021 roku,… [Czytaj dalej...] 16.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 2 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska)
20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska) 6 września 2021/20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska) Po raz kolejny Pałac Młodzieży jest partnerem Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT. 55. edycja przeglądu odbędzie się w Szczecinie między 3 a 12 września 2021 roku,… [Czytaj dalej...] 20.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska)
17:00 - 18:30 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 90’ „Kuracjuszki” | Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Polska) 7 września 2021/17:00 - 18:30 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 90’ „Kuracjuszki” | Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Polska) Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Warszawa) „Kuracjuszki” reżyseria: Dorota Ogrodzka, Justyna Lipko-Konieczna ruch: Justyna Wielgus muzyka: Magdalena Sowul fotosy: Alicja Szulc scenografia:… [Czytaj dalej...] 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 90’ „Kuracjuszki” | Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Polska)
17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 70’ „Ludzie/Psy” | Fundacja Analog (Polska) 8 września 2021/17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 70’ „Ludzie/Psy” | Fundacja Analog (Polska) Fundacja Analog (Warszawa) „Ludzie/Psy” reżyseria, realizacja, produkcja: Analog Collective tekst: Elżbieta Chowaniec ruch: Aleksandra Osowicz, Weronika Pelczyńska muzyka: Adrian Jakuć- Łukaszewicz wizualizacje: Close Collective –… [Czytaj dalej...] 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 70’ „Ludzie/Psy” | Fundacja Analog (Polska)
14:00 - 15:00 14.00 Spotkanie nauczycieli Szkolnych Kół Edukacji Morskiej 9 września 2021/14:00 - 15:00 14.00 Spotkanie nauczycieli Szkolnych Kół Edukacji Morskiej s.102
17:00 - 18:30 17.00 | Pałac Młodzieży | NK | Ścieżka 2 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska) 10 września 2021/17:00 - 18:30 17.00 | Pałac Młodzieży | NK | Ścieżka 2 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska) Po raz kolejny Pałac Młodzieży jest partnerem Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT. 55. edycja przeglądu odbędzie się w Szczecinie między 3 a 12 września 2021 roku,… [Czytaj dalej...] 17.00 | Pałac Młodzieży | NK | Ścieżka 2 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska)
20:30 - 22:00 20.30 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska) 10 września 2021/20:30 - 22:00 20.30 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska) Po raz kolejny Pałac Młodzieży jest partnerem Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT. 55. edycja przeglądu odbędzie się w Szczecinie między 3 a 12 września 2021 roku,… [Czytaj dalej...] 20.30 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska)
16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności 11 września 2021/16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności „Staff only” Biennale Warszawa tekst: Beniamin Bukowski reżyseria, scenografia, kostiumy: Katarzyna Kalwat muzyka: Wojciech Blecharz dramaturgia; Piotr Grzymisławski koproducentem spektaklu… [Czytaj dalej...] 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności
20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności 11 września 2021/20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności „Staff only” Biennale Warszawa tekst: Beniamin Bukowski reżyseria, scenografia, kostiumy: Katarzyna Kalwat muzyka: Wojciech Blecharz dramaturgia; Piotr Grzymisławski koproducentem spektaklu… [Czytaj dalej...] 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności
17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 75’ I Come To You River: Ophelia Fractured (wersja II) | Studio Kokyu (Wrocław) nagroda nurtu OFF Kontrapunkt: finałowe głosowanie publiczności 12 września 2021/17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 75’ I Come To You River: Ophelia Fractured (wersja II) | Studio Kokyu (Wrocław) nagroda nurtu OFF Kontrapunkt: finałowe głosowanie publiczności Studio Kokyu (Wrocław) „I Come To You River: Ophelia Fractured” ( wersja II) reżyseria, prowadzenie projektu, koncepcja oświetlenia: Przemysław Błaszczak… [Czytaj dalej...] 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 75’ I Come To You River: Ophelia Fractured (wersja II) | Studio Kokyu (Wrocław) nagroda nurtu OFF Kontrapunkt: finałowe głosowanie publiczności
09:00 - 18:00 “Warsztaty na koniec lata” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej 25 września 2021/09:00 - 18:00 “Warsztaty na koniec lata” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej Kończy się lato, nadchodzi jesień, wakacje za nami – czas rozpocząć nowy sezon w pracowni fotografii cyfrowej i grafiki komputerowej. Zapraszamy wszystkich uczestników… [Czytaj dalej...] “Warsztaty na koniec lata” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej
17:30 - 19:30 78. Wieczór Literacki z najnowszą książką poetycką Zbigniewa Jahnza pt. “Jestem…” – Obowiązują bezpłatne wejściówki. 30 września 2021/17:30 - 19:30 78. Wieczór Literacki z najnowszą książką poetycką Zbigniewa Jahnza pt. “Jestem…” – Obowiązują bezpłatne wejściówki. Z wielką radością rozpoczynamy 11. sezon spotkań w cyklu W PAŁACU literacko i zapraszamy na 78. wieczór, oczywiście promocyjny, z najnowszą książką poetycką ZBIGNIEWA JAHNZA, pt. „Jestem…”, która została wydana w X edycji serii:… [Czytaj dalej...] 78. Wieczór Literacki z najnowszą książką poetycką Zbigniewa Jahnza pt. “Jestem…” – Obowiązują bezpłatne wejściówki.
09:00 - 18:00 “Warsztaty na początek jesieni” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej 2 października 2021/09:00 - 18:00 “Warsztaty na początek jesieni” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej Kończy się lato, nadchodzi jesień, wakacje za nami – czas rozpocząć nowy sezon w pracowni fotografii cyfrowej i grafiki komputerowej. Zapraszamy wszystkich uczestników… [Czytaj dalej...] “Warsztaty na początek jesieni” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej
09:30 - 12:30 Warsztaty FLAMENCO, które poprowadzi gość specjalny: hiszpańska tancerka i nauczycielka Fefa Gómez 2 października 2021/09:30 - 12:30 Warsztaty FLAMENCO, które poprowadzi gość specjalny: hiszpańska tancerka i nauczycielka Fefa Gómez Warsztaty zorganizowane dla uczestników Pracowni Tańca Etnicznego pod kierunkiem artystycznym pani Justyny Kozłowskiej. 9.30-10.30 - Warsztaty dla dzieci w wieku… [Czytaj dalej...] Warsztaty FLAMENCO, które poprowadzi gość specjalny: hiszpańska tancerka i nauczycielka Fefa Gómez
11:00 - 14:30 Inauguracja Roku Szkolnego z Leśnymi Sobotami 1018 Leśna Sobota po Puszczy Wkrzańskiej 2 października 2021/11:00 - 14:30 Inauguracja Roku Szkolnego z Leśnymi Sobotami 1018 Leśna Sobota po Puszczy Wkrzańskiej Poniżej program wydarzenia: Program: – złaz: godz. 11.15 – 11.30 – meta – tereny zielone za Szczecińskim Inkubatorem Kultury (dawny budynek dyrekcji Pałacu Młodzieży), al. Wojska… [Czytaj dalej...] Inauguracja Roku Szkolnego z Leśnymi Sobotami 1018 Leśna Sobota po Puszczy Wkrzańskiej
4 września 2021/16:00 - 17:00 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy)
4 września 2021/20:00 - 21:00 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 60’ Uncanny Valley | Rimini Protokoll (Berlin, Niemcy)
6 września 2021/16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 2 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska)
6 września 2021/20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Jezus” | Nowy Teatr w Warszawie (Polska)
7 września 2021/17:00 - 18:30 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 90’ „Kuracjuszki” | Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Polska)
8 września 2021/17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 70’ „Ludzie/Psy” | Fundacja Analog (Polska)
10 września 2021/17:00 - 18:30 17.00 | Pałac Młodzieży | NK | Ścieżka 2 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska)
10 września 2021/20:30 - 22:00 20.30 | Pałac Młodzieży| NK | Ścieżka 1 | 90’ „Warunki zabudowy„ | Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA w Poznaniu we współpracy z Teatrem CINEMA w Michałowicach (Polska)
11 września 2021/16:00 - 17:30 16.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 2 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności
11 września 2021/20:00 - 21:30 20.00 | Pałac Młodzieży | NK | ścieżka 1 | 80’ Staff only | Biennale Warszawa finałowe głosowanie publiczności
12 września 2021/17:00 - 18:00 17:00 | Pałac Młodzieży | OFF Kontrapunkt | 75’ I Come To You River: Ophelia Fractured (wersja II) | Studio Kokyu (Wrocław) nagroda nurtu OFF Kontrapunkt: finałowe głosowanie publiczności
25 września 2021/09:00 - 18:00 “Warsztaty na koniec lata” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej
30 września 2021/17:30 - 19:30 78. Wieczór Literacki z najnowszą książką poetycką Zbigniewa Jahnza pt. “Jestem…” – Obowiązują bezpłatne wejściówki.
2 października 2021/09:00 - 18:00 “Warsztaty na początek jesieni” dla uczestników Pracowni Fotografii Cyfrowej i Grafiki Komputerowej
2 października 2021/09:30 - 12:30 Warsztaty FLAMENCO, które poprowadzi gość specjalny: hiszpańska tancerka i nauczycielka Fefa Gómez
2 października 2021/11:00 - 14:30 Inauguracja Roku Szkolnego z Leśnymi Sobotami 1018 Leśna Sobota po Puszczy Wkrzańskiej
You must be logged in to post a comment.