Parada Taneczna
W sobotę, 20 czerwca, Pracownia Tańca Klasycznego wraz z Państwowym Ogniskiem Baletowym wzięła udział w Paradzie Tanecznej zorganizowanej przez Ogrody Śródmieście.
Dziękujemy za możliwość udziału i prezentacji naszych uczennic. To było piękne wydarzenie, pełne tańca, radości i wspólnej pasji. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia.
Ksenia Naumets



