Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XX Jubileuszowe Prezentacje Taneczne “A TERAZ MY” w Netto Arenie

8 marca

8 marca 2024 r. (piątek) w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA przy ulicy Szafera w Szczecinie odbędzie się XX JUBILEUSZOWA EDYCJA PREZENTACJI TANECZNYCH „A TERAZ MY” !

Do udziału w Prezentacjach zgłosiło się ponad 50 zespołów czyli blisko 700 tancerzy ! Jest nam bardzo miło, że po tak długie przerwie impreza wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

Zespoły złożone są z uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego województwa zachodniopomorskiego.

Każdy zespół zaprezentuje 1 układ. Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego szkół i placówek wychowania pozaszkolnego z województwa zachodniopomorskiego, wymiana doświadczeń, propagowanie kultury tanecznej, konfrontacja osiągnięć rówieśniczych, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci
i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością. W tym roku gościmy cztery placówki, które na co dzień pracują z osobami niepełnosprawnymi i prowadzą dla nich zajęcia taneczne.


Przypominamy, że opłatę wpisową /akredytację/ w wysokości 50,00 zł od każdego członka zespołu należy wpłacić na podany w regulaminie numer konta.

Zaś opisane podkłady muzyczne w dowolnym formacie audio służące uczestnikom do Prezentacji tanecznych należy niezwłocznie przesłać na adres: studio@palac.szczecin.pl

Dokładny harmonogram zostanie rozesłany do instruktorów drogą mailową oraz będzie dostępny na stronie www.palac.szczecin.pl

Informacji na temat kolejności występów udziela Izabela Ginett tel. 91 422 99 59 wew.31

Do zobaczenia już wkrótce!

Szczegóły

Data:
8 marca

Organizator

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie

Miejsce wydarzenia

Netto Arena
Władysława Szafera 3/5/7
Szczecin, 71-245
+ Google Map
Phone
91 383 31 10

Komentowanie zamknięte.

© Pałac Młodzieży. Pomorskie Centrum Edukacji.
Skip to content