Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WIELKANOCNIE: Z PAŁACEM MŁODZIEŻY. Warsztaty plastyczne i występy sceniczne w Galerii Kaskada

1 kwietnia/11:00 - 17:00

Zapraszamy serdecznie w sobotę, 1 kwietnia do Galerii Kaskada (poziom -1) na Wielkanocne spotkanie z uczestnikami i nauczycielami Pałacu Młodzieży. Budząca się wiosna i zbliżające święta będą inspiracją do występów na scenie oraz stworzenia oryginalnych prac plastycznych pełnych słońca, ciepła i nadziei. Na scenie Kaskady, przed publicznością zaprezentują się uczestnicy pałacowych pracowni w różnym wieku – od przedszkolaka do studenta!

W godzinach 11:00-17:00 będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez nauczycielki Pracowni Plastycznych i Ceramicznej z Pałacu Młodzieży (op. art. Bogumiła Kuźnicka, Magdalena Kucharska, Agnieszka Czachorowska, Mariola Grochowska i Kornelia Tumanowicz).

Od godz. 13:00 do 17:00 na scenie zaprezentują się uczestnicy Pracowni Wokalno-Estradowej (op. art. Dariusz Chmielewski), Pracowni Rytmiki (op. art. B. Marcinkowska – Boruszak) i Pracowni Muzycznej (op.art. Mariusz Zygmunt).
W programie zabawy aktywizujące i animacje dla najmłodszych oraz popularne przeboje  i własne kompozycje w wykonaniu młodzieży. Całość poprowadzi Iga Kamela i Marcin Kurylak  z Pracowni Rozwoju Muzyczno-Ruchowego.

Nie zabraknie zespołu z Działu Organizacyjnego, który w ramach promocji Pałacu Młodzieży, będzie miał swoje stoisko informacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Godzina:
11:00 - 17:00

Organizator

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie

Miejsce wydarzenia

Galeria Kaskada w Szczecinie
al. Niepodległości 36
Szczecin, Zachodniopomorskie Poland
+ Google Map

Komentowanie zamknięte.

© Pałac Młodzieży. Pomorskie Centrum Edukacji.
Skip to content