Udanych WAKACJI!
Radosnych i bezpiecznych wakacji życzy Wam Pracownia Literacko-Dziennikarska!
Wszyscy już myślą o jednym – o wakacjach! W głowie pojawia się obraz jasnego słońca, ogrzewającego nas ciepłymi promieniami, plaża z błękitną wodą, w której możemy się kąpać czy samolot z pięknymi widokami za oknem. Są też góry z niższymi lub wyższymi szczytami oraz krystalicznie czyste jeziora, idealne do wędkowania. Gdy w tych miejscach już będziemy, pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa. Na górską wycieczkę odpowiednio się ubierzmy, na plażę nie wychodźmy bez kremu z filtrem, a na campingu – gdzieś w lesie- używajmy preparatu na komary.
Życzę wszystkim bezpiecznego i radosnego wypoczynku!
Alicja Cichocka
Do wakacji jest coraz bliżej i bardzo dobrze, bo po tak wymagającym roku zdecydowanie zasługujemy na przerwę! Chociaż z tym „wymagającym” można dyskutować, bo gdy jedni ciężko pracowali, inni leżeli brzuchami do góry, a teraz pewnie ganiają po nauczycielach, prosząc o podwyższenie ocen. Jednak zarówno tym, którzy ciężko pracowali, jak i tym, co się obijali, proponuję przez najbliższe dwa piękne miesiące nie myśleć o szkole i cieszyć się tym, co lato ma nam do zaoferowania. Wykorzystajmy te wakacje na odpoczynek i zabawę, a przede wszystkim na coś pożytecznego. Wspaniałych wakacji!
Aleksandra Wasil
Już za chwilę wakacje. Chodźmy na lody! A w czasie wyjazdów na pewno nieraz usłyszymy: „Szybko, skaczemy do wody!”. Albo: „Śpimy w namiocie?!”, „Nocka?”…
Mamy już w myślach upragniony odpoczynek. Za kilka dni będziemy się opalać, skakać na łące bez butów i oglądać zaskakująco piękny zachód słońca. Już chodzą nam po głowie wędrówki po egzotycznych lasach i podróże do odległych krajów.
Tak sobie myślę, że wakacje to relaks, ekscytacja, przygody i odpoczynek od codziennych obowiązków.
Życzę Wam, abyście podczas tej dwumiesięcznej przerwy dobrze się bawili!
Zofia Namirowska
