„Wakacyjne rytmy” w Pracowni Gimnastyczno-Tanecznej
22 czerwca w auli Pałacu Młodzieży odbyło się wydarzenie Pracowni Gimnastyczno-Tanecznej pod kierunkiem artystycznym Doroty Lindner-Baran. „Wakacyjne rytmy” , to ostatnie widowisko taneczne w tym roku szkolnym.
Przed zgormadzoną publicznością zaprezentowała się solistka Katarzyna Falkowska, duet Julia Pomińska – Ciechanowska i Urszula Kieszkowska, a także zespoły: Efekt, Efekt Junior, Efekt Duo, Efekt Mini oraz Efekt Kids.
Podsumowując rok szkolny 2025/2026 Pracownia Gimnastyczno- Taneczna zdobyła 41 medali: 18 złotych, 5 srebrnych i 18 brązowych oraz 4 nagrody: 3 krotnie puchary za najlepszą technikę tańca oraz za największy wyraz artystyczny.
Podsumowując wszystkie lata działalności pracowni – czyli 26 lat, zdobyłyśmy 537 medali: 215 złotych, 194 srebrnych i 128 brązowych oraz kilkanaście nagród specjalnych.
Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w działania pracowni. Szczególne podziękowania dla pani Izabeli Ginett, Iwony Sarnickiej, Anny Rink.
Dorota Lindner-Baran
zdjęcia: Izabela Ginett








