Rok szkolny 2010/2011

W roku szkolnym 2010/2011

PRACOWNIE PLASTYCZNE

XI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny PAUL KLEE – SPACER Z KOLOREM

Cezary Orłowski – kwalifikacja do wystawy
Opiekun: Kornelia Tumanowicz

XXI Międzynarodowy Festiwal Dziecięcej Twórczości Plastycznej
w Goleniowie – „INSPIROWANE DZIEŁAMI CZESŁAWA MIŁOSZA”

JAKUB Prósiński (lat17 ) – laureat
Opiekun: Mariola Grochowska

IX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „INNE SPOJRZENIE”

Olga Łojewska – laureatka (opiekun: M. Grochowska)
Krystian Woźniak – laureat (opiekun: B. Kuźnicka)
Karolina Szczudło – laureatka (opiekun: K. Tumanowicz)
Katarzyna Zawadzka – laureatka (opiekun: M. Grochowska)
Sebastian Ścibisz – laureat (opiekun: M. Grochowska)
Ewa Łoś – laureatka (opiekun: M. Grochowska)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAMKI, ZAMECZKI NIE TYLKO Z BAJECZKI”

Gabrysia Szałachowska – wyróżnienie
Opiekun: M. Kucharska

Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny „EkoAsy z naszej klasy” (konkurs finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, z województw zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubuskiego)

Grupa Żółwiki (4-5 latki ) – I nagroda za grupową pracę plastyczną
Opiekun: M. Kucharska

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni” (MDK Racibórz)

Karolinka Truszkowska (l. 4) III miejsce
Opiekun: M. Kucharska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój Przyjaciel Pies” (organizator Telewizja Kino Polska):

Vanessa Nejman (l. 4) – nagroda I st.
Nikola Korzynek (l. 5) – nagroda I st.
Dominik Bednarczuk (l. 5) – nagroda II st.
Aleksandra Podgórska (l. 6) – nagroda I st.
Opiekun: M. Kucharska

Ogólnopolski konkurs plastyczny Anioły 2011(Warszawa)

Helenka Korniluk, l. 4,5 – kwalifikacja do wystawy
Opiekun: M. Kucharska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptaki cudaki”
Kajetan Kaska, l.5 – I NAGRODA
Opiekun: M. Kucharska

Katarzyna Zawadzka, l. 15 – I NAGRODA
Opiekun: Mariola Grochowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty w różnych porach roku”, Rybnik, czerwiec 2011
Antonina Więcek, l. 5 – wyróżnienie
Opiekun: M. Kucharska

XXXIII Ogólnopolski Konkurs TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ „KRAJOBRAZ POLSKI” MDK Częstochowa, 2011 – kwalifikacje do wystawy:

Antonina Więcek, l. 5,
Zuzia Skowronek, l. 4
Opiekun: M. Kucharska

PRACOWNIA GIMNASTYCZNO – TANECZNA
opieka artystyczna: Dorota Lindner – Baran

1. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA DANCE CUP NIEMCY LOKNITZ (Październik 2010)
I M – EFEKT – TANIEC WYRAŻENIOWY – KATEGORIA POWYŻEJ 18 LAT
I M – EFEKT – CHEERLEADERS – KATEGORIA POWYZEJ 18 LAT
I M – MINIFORMACJA EFEKT – DANCE AEROBIK – KATEGORIA POWYŻEJ 18 LAT
I M – IMPULS KIDS – CHEERLEADERS – KATEGORIA 7 – 11 LAT
I M – IMPULSIK – DANCE AEROBIK – KATEGORIA 7 – 11 LAT
I M – IMPULS – TANIEC WYRAŻENIOWY – KATEGORIA 12 – 17 LAT
II M – IMPULS KIDS – TANIEC WYRAŻENIOWY – KATEGORIA 7 – 11 LAT
II M – IMPULS – CHEERLEADERS – KATEGORIA 12 – 17 LAT
III M – MINIFORMACJA IMPULS – NEW DANCE – KATEGORIA 12 – 17 LAT
III M – EFEKT JUNIORZY – NWE DANCE – KATEGORIA 12 – 17 LAT

2.TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO O PUCHAR BASZTY PYRZYCKIEJ (Październik 2010)
I M – IMPULS – KATEGORIA 11 – 15 LAT
II M – EFEKT – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT
WYRÓZNIENIE – IMPULSIK – KATEGORIA DO 10 LAT

3.ÓGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMII (Listopad 2010)
II M – MIINIFORMACJA EFEKT – SHOW DANCE – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT
III M – EFEKT – SHOW DANCE – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT
II M – MINIFORMACJA IMPULS KIDS – SHOW DANCE – KATEGORIA 9 – 11 LAT
II M – EFEKT – TANIEC WSPÓŁCZESNY – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT
II M – MINIFORMACJA EFEKT – TANIEC WSPÓŁCZESNY – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT
II M – IMPULS – TANIEC WSPÓŁCZESNY – KATEGORIA 12 – 15 LAT
II M – IMPULS KIDS – TANIEC WSPÓŁCZESNY – KATEGORIA 9 – 11 LAT
III M – MINIFORMACJA IMPULS KIDS – KATEGORIA 9 – 12 LAT

4.OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŻARY (Marzec 2011)
I M – IMPULSIK – INSCENIZACJA TANECZNA – KATEGORIA DO 8 LAT
II M – IMPULSIK – INNE PROPOZYCJE TANECZNE – KATEGORIA DO 8 LAT
II M – IMPULS – ETIUDA TANECZNA – KATEGORIA 11 – 13 LAT
III M – IMPULS – WIDOWISKO TANECZNE – 11- 13 LAT
III M – EFEKT JUNIORZY – WIDOWISKO TANECZNE – KATEGORIA 14 – 16 LAT
II M – EFEKT – ETIUDA TANECZNA – KATEGORIA 17 – 20 LAT
WYRÓŻNIENIE – EFEKT – INNE PROPOZYCJE TANECZNE – KATEGORIA 17 – 20 LAT

5.PREZENTACJE TANECZNE A TERAZ MY SZCZECIN (Marzec 2011)
WYRÓŻNIENIE – IMPULSIK – KATEGORIA 6 – 9 LAT
WYRÓŻNIENIE – IMPULS – KATEGORIA 10 – 12 LAT

6.NOWOGARDZKIE SPOTKANIA TANECZNE (Kwiecień 2011)
II M – IMPULS – KATEGORIA 11 – 14 LAT
III M – IMPULSIK – KATEGORIA DO 10 LAT
III M – EFEKT – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT

7.WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TANECZNE SZCZECIN (Kwiecień 2011)
WYRÓŻNIENIE – EFEKT – KATEGORIA DO 15 LAT

8. OGÓLNOPOLSKI PRZEGLAD ZESPOŁÓW TANECZNYCH „STONOGA” CHOJNÓW (Maj 2011)
I M – IMPULS KIDS – FREESTYLE – KATEGORIA DO 11 LAT
II M – IMPULS – FREESTYLE – KATEGORIA 12 – 15 LAT
II M – EFEKT – FREESTYLE – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT

9.FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR DNIA DZIECKA SZCZECIN (Czerwiec 2011)
WYRÓZNIENIE – IMPULSIK – KATEGORIA 6- 9 LAT
WYRÓZNIENIE – IMPULS – KATEGORIA 10 – 12 LAT
WYRÓZNIENIE – EFEKT – KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 ZESPOŁY ZDOBYŁY ŁĄCZNIE 40 NAGRÓD.

  PRACOWNIA TURYSTYCZNO-EKOLOGICZNA
Opiekun: Elżbieta Wielgoszewska, PT-E

XXXIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy,
Eliminacje Wojewódzkie, Police, 13 – 15 maja 2011r.

Kategoria – szkoły gimnazjalne:
II miejsce – zespół w składzie: Aniela Adamus, Ida Maciorowska, Michał Cenzartowicz
IV miejsce – zespół w składzie: Magdalena Śmigielska, Dawid Bartkowiak, Jakub Czugała

Indywidualnie:
Jakub Czugała
– II miejsce
Ida Maciorowska – V miejsce

Kategoria – szkoły podstawowe:
X miejsce – zespół w składzie: Marta Osmelak, Patryk Behrendt, Jan Cenzartowicz
Marta Osmelak
zajęła I miejsce za zdobyte odznaki turystyczne

SZACHY
opiekun: J. Czuchnicki

VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Perła Bałtyku” (czerwiec – lipiec 2011)
Damian Dąbrowski –
I miejsce
Kacper Kwaśniak –
VII miejsce

Turniej szachowy Grand Prix Szczecina 2011 („4 pory roku – lato 2011″)
Patryk Mike – I miejsce

Szachowe Mistrzostwa Szczecina Przedszkolaków
Tonia Dębska
– I miejsce

Szachowe Mistrzostwa Szczecina Przedszkolaków
Filip Byczak
– I miejsce

Wojewódzka Olimpiada Szachowa Młodzieży
Patryk Mike
– I miejsce
Damian Dąbrowski – II miejsce
Kacper Kwaśniak – IV miejsce

Euroregionalny Turniej Szachowy Open-Junior 2011
Kacper Kwaśniak
– I miejsce

Całoroczny cykl rozgrywek szachowych o Grand Prix Szczecina 2010 („4 pory roku – 2010″)
Damian Dąbrowski
– I miejsce

Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2010/11 r.
kl. III-IV – Kacper Kwaśniak – I miejsce
kl. 0-II – Damian Dąbrowski – II miejsce
kl. 0-II – Patryk Mike – III miejsce

Turniej o Puchar Dyrektora SP i Prezesa UKS Dziwna w Dziwnowie
Kacper Kwaśniak
– I miejsce

Grand Prix Szczecina 2010 („4 pory roku – zima 2010″)
Damian Dąbrowski
– I miejsce
Kacper Kwaśniak – II miejsce
Szymon Urban – III miejsce

XX Euroregionalny Turniej Szachowy w Torgelow
Damian Dąbrowski
– I miejsce

IX Memoriał Szachowy im. St. Szumskiego i M. Kostki w Stargardzie Szczecińskim
Kacper Kwaśniak
– I miejsce

Grand Prix Szczecina 2010 („4 pory roku – jesień 2010″)
Kacper Kwaśniak
– I miejsce
Damian Dąbrowski – II miejsce

Grand Prix Szczecina 2010 („4 pory roku – lato 2010″)
Damian Dąbrowski
– I miejsce
Kacper Kwaśniak – II miejsce

Ogólnopolski Turniej Szachowy w Łazach
(organizowany przez Polski Związek Szachowy dla młodzieży wybitnie uzdolnionej)
Kacper Kwaśniak
– I miejsce (100% wynik i wypełnienie normy na wyższą kategorię szachową)