Pracownie Plastyczne i Pracownia Ceramiczna

W roku szkolnym 2016/2017

 

XII Miejskim Konkursie Twórczości Plastycznej – „Moje miasto Szczecin” 2017 r. organizowanego w Domu Kultury  Skolwin – kwiecień 2017 r.

  • Natalia Jabłońska – nagroda
  • Karolina Kokosińska – wyróżnienie
  • Teresa Fryda – wyróżnienie
  • Sandra Poziomska – wyróżnienie

opiekun: Mariola Grochowska

  • Kamila Piasecka – nagroda
  • Karina Harasimowicz – wyróżnienie
  • Szymon Czajka – wyróżnienie
  • Zofia Choduń – wyróżnienie

opiekun: Bogumiła Kuźnicka

______________________________________________________________________

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przyroda Polski – z lupą do lasu” – Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni – styczeń 2017

  • Majka Bałabuszka – wyróżnienie

opiekun: Mariola Grochowska


Konkurs Plastyczny „Świąteczna pocztówka” Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie oraz Gabinet Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, grudzień 2016 r.

  • Martyna Wysoczańska – I miejsce
  • Hanna Wolska – II miejsce

opiekun: Mariola Grochowska


XIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej pod honorowym patronatem Rektora Akademii Sztuk Pięknych – Pałac Młodzieży w Katowicach, października 2016

  • Marta Napiontek, lat 9 – wyróżnienie honorowe
    opiekun: Mariola Grochowska

W roku szkolnym 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „MÓJ WYMARZONY DOMEK DLA LALEK” – organizator MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK W WARSZAWIE.
  • laureatka: Liliana Jurkiewicz, lat 9
opiekun: Bogumiła Kuźnicka

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała” – czerwiec 2016 r., Bielsk Podlaski

  • Julia Uriasz – nagroda

XIV Międzynarodowe Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży „Z pędzlem wśród gwiazd – Vincent van Gogh” – Rybnik, maj 2016 r.

  • Mikołaj Miluch – wyróżnienie
    opiekun: Mariola Grochowska

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczny Sopot” – Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, maj 2016

  • Mikołaj Miluch – I miejsce
    opiekun: Mariola Grochowska
  • Karolina Kolbowicz – I miejsce
  • Alicja Pieszko – I miejsce
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pozytywka czyli wszystko to, co sprawia, że jestem szczęśliwy” – Rybnik, maj 2016 r.

  • Aleksandra Palko – nagroda
    opiekun: Mariola Grochowska
  • Amelia Matusiak – wyróżnienie
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Na skrzydłach wyobraźni” – MDK, Legnica, kwiecień 2016 r.

  • Julia Uriasz – nagroda w kat. 12-15 lat
    opiekun: Mariola Grochowska

Miejski Przegląd Twórczości Plastycznej dzieci i młodzieży pt. ” Okładka mojej ulubionej książki” – Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin, kwiecień 2016 r.
Laureaci:

  • Mateusz Kaczmarek
  • Amelia Sales
  • Bianka Pusz
    opiekun: Mariola Grochowska

XI Miejski Konkurs Plastyczny „Moje miasto Szczecin” – Dom Kultury Skolwin, kwiecień, 2016 r.

  • Sandra Poziomska – nagroda
  • Tomasz Michalak – nagroda
  • Mikołaj Miluch – wyróżnienie
  • Patrycja Janaszak – wyróżnienie
  • Marta Napiontek – wyróżnienie
  • Jan Schiewe – wyróżnienie
  • Julia Michalak – wyróżnienie
    opiekun: Mariola Grochowska

XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” – luty 2016 r. Tychy

  • Igor Janik – l. 13 – kwalifikacja
  • Marta Wilczewska – l.15 – kwalifikacja
    opiekun: Kornelia Tumanowicz

 

Konkurs Plastyczny „Wędrówki podróżniczka” – Towarzystwo Przyjaciół Słońska – listopad 2015 r.

  • Amelia Matusiak, lat 12 – I miejsce, kat. wiekowa GIMNAZJUM
  • Ewa Lewandowska, lat 14 – II miejsce, kat. wiekowa GIMNAZJUM
  • Liliana Jurkiewicz, lat 9 – wyróżnienie
  • Martyna Litwinowicz, lat 11 – wyróżnienie
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

XII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna” – Pałac Młodzieży Katowice

  • Kuba Wilczewski – nagroda
    opiekun: Kornelia Tumanowicz
  • Majka Bałabuszka – wyróżnienie honorowe
  • Jakub Piotrowski – wyróżnienie honorowe
    opiekun: Mariola Grochowska
  • Natasza Rosow – wyróżnienie honorowe
    opiekun: Magdalena Kucharska

 Konkurs Plastyczny „Pomorze Zachodnie z (e)misją w ramach projektu EKO – festiwal żubra 2015 – Mirosławiec,listopad  2015

  • Iga Sulikowska – III miejsce w kat. 11-15 lat
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

 

Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny „Świat widziany ze stacji kosmicznej” – Muzeum Okręgowe w Sieradzu, październik 2015 r.

  • Mikołaj Miluch – III nagroda

opiekun: Mariola Grochowska

W roku szkolnym 2014/2015

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny organizowany w ramach Dni Skandynawskich pt. „W baśniowym świecie H.Ch. Andersena – kwiecień 2015 r.

  • Paulina Szymanowska – III miejsce w kat. wiekowej klas IV- VI
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

 

Konkurs Plastyczny „Pomorze Zachodnie z (e)misją” w ramach realizacji projektu EKO – festiwal Żubra 2015 -listopad 2015 r.

  • Iga Sulikowska – III miejsce w kat. wiekowej 11-16 lat.
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka

 


Wojewódzki Przegląd Zespołów Plastycznych dzieci i młodzieży „Moja wymarzona podróż” – Szczecin

  • Karolina Gąsiorowska i Nikola Półtożycka – nagroda w etapie miejskim
  • Karolina Gąsiorowska – wyróżnienie w etapie wojewódzkim

 

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niesamowite zwierzaki” – Głowno

  • Mikołaj Miluch – nagroda
  • Martyna Jabłońska – wyróżnienie
  • Nikola Półtożycka – wyróżnienie
    opiekun: Mariola Grochowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „POZYTYWKA – czyli wszystko to co sprawia, że jestem szczęśliwy” organizowany w ramach projektu „ Pozytywka 2015”, współfinansowanego przez Miasto Rybnik

  • Alicja Pieszko – nagroda, kategoria wiekowa 12-15 lat
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka
  • Szymon Brammen – kwalifikacja do wystawy

 

XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „To co piękne wokół nas” – MOPT w Dąbrowie Górniczej, maj 2015

  • Malwina Krajewska, lat 5 – nagroda w kat. 5-6 lat
    opiekun: Magdalena Kucharska
  • Emila Księżopolska – wyróżnienie w kat. 7-10 lat
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka
  • Martyna Kapuścińska – wyróżnienie w kat. 7-10 lat
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka
  • Aleksandra Palko – wyróżnienie w kat. 11-15 lat
    opiekun: Mariola Grochowska

 

X Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej „Moje miasto – Szczecin” – 9 kwietnia 2015 r. . Dom Kultury „Klub Skolwin”.

  • Michalina Śmiechowska – nagroda
  • Stanisław Urbański – nagroda
  • Urszula Iwin – nagroda
  • Hanna Kardas – wyróżnienie
  • Kuba Wilczewski – wyróżnienie

opiekun: Kornelia Tumanowicz

  • Patrycja Mosiejczuk – nagroda
  • Jakub Suliga – wyróżnienie

opiekun: Mariola Grochowska


 

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł” – Wałbrzyski Ośrodek Kultury, grudzień 2014 r.

  • Ula Borowska – II miejsce, kategoria wiekowa 14-18 lat, rzeźba

opiekun: Kornelia Tumanowicz


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptasi mieszkańcy krainy wyobraźni” – MDk Wrocław

  • Alicja Piętka – wyróżnienie

opiekun: Mariola Grochowska

_______________________________________________________________________________

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W mojej głowie” – MDK Zgież

  • Aleksandra Palko – wyróżnienie
    opiekun: Mariola Grochowska

_____________________________________________________________________________

Konkurs Plastyczny „Plakat Pokoju” – Lions Club

  • Iga van der Moeren – I miejsce w etapie ogólnopolskim i  kwalifikacja do etapu międzynarodowego
    opiekun: Mariola Grochowska

___________________________________________________________________

IX Miejski Konkurs Plastyczny „Trzeźwy umysł – w trzeźwym świecie wszystko gra” –  grudzień 2014 r., Dom Kultury „Skolwin”.

Kategoria wiekowa 6-8 lat

  • Kalina Jarocka – nagroda
  • Ola Wiśniewska – nagroda
  • Antonina Szczerbowicz – wyróżnienie
    opiekun: Magdalena Kucharska

Kategoria wiekowa 9-12 lat

  • Adam Glinkowski – nagroda
  • Maja Wojciechowska – nagroda
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka
  • Natalia Ptaszek – wyróżnienie
    opiekun: Kornelia Tumanowicz

Kategoria wiekowa 13-16 lat

  • Alicja Pieszko – nagroda
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka
  • Aleksandra Palko – nagroda
  • Sandra Poziomska – wyróżnienie
    opiekun: Mariola Grochowska

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Krajobraz z pójdźką” – listopad 2014 r. , Klub Rzeczpospolita Ptasia przy Towarzystwie Przyjaciół Słońska

  • Jan Krzywoń – II miejsce w kategorii przedszkole
  • Dominik Jasiński – wyróżnienie
    opiekun artystyczny: Magdalena Kucharska

 

  • Emilia Szewczyk – I miejsce w kategorii klasy I-III
  • Anna Pacewicz – wyróżnienie
    opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka

 

12 międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój Region w Europie” – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

  • Paulina Wyroślak (NAGRODA) – kat. gimnazja
  • Alicja Pieszko (WYRÓŻNIENIE)– kat. gimnazja

opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka


 

W roku szkolnym 2013/2014

44. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Pentel Poland Sp. z o.o. w Osielsku – czerwiec 2014 r.

  • Kinga Talarek – nagroda PENTEL
  • Ewa Lewandowska – srebrna nagroda

opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka

  • Malwina Krajewska  – srebrna nagroda

opiekun artystyczny: Magdalena Kucharska


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Piękno drzemiące w wulkanach” w Złotoryi.

Wyróżnienia w kategorii 13-16 lat:

  • Aleksandra Palko
  • Sandra Poziomska

Opiekun artystyczny: Mariola Grochowska


 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „To co piękne wokół nas” w Dąbrowie Górniczej.

  • Julia Uriasz – wyróżnienie

Opiekun artystyczny: Mariola Grochowska


 

IV Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny „Garnków w gospodarstwie nigdy nie za dużo” organizowany przez  Zespół „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” we  Wrocławiu

  • Paula Goryń  – wyróżnienie

Klasyfikacje do wystawy otrzymały prace: Marka Lewandowskiego lat 8, Urszuli Borowskiej, lat 16, Krystiana Morasa, lat 13 oraz Kuby Przepierskiego / lat 10/

Opiekun artystyczny: Kornelia Tumanowicz


 

Konkurs plastyczny „ANIOŁOWO”  – Chorzowskie Centrum Kultury

  • Szymon Zientarski  – kwalifikacja do wystawy

Opiekun artystyczny: Kornelia Tumanowicz


 

Ogólnopolski konkurs plastyczny Kania ruda – drapieżny latawiec- kwiecień 2014, Słońsk

  • Michał Gniadek – III miejsce

Opiekun artystyczny: Kornelia Tumanowicz


 

Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” – księgarnia Matras, maj 2014

  • Jadzia Stężała – I miejsce
  • Milena Woźniak – II miejsce
  • Marta Podbielska – III miejsce

opiekun: Kornelia Tumanowicz i Magdalena Kucharska


Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. – marzec 2014 r.

  • Emilia Przepierska -I nagroda w kategorii 8-12 lat
  • Zuzanna Kawczyńska i Antoni Żygadło – wyróżnienia w kategorii 8-12 lat

opiekun: Kornelia Tumanowicz

 



Ogólnopolski konkurs plastyczny „Światło” – Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, grudzień 2013 r.

  • Paula Goryń – I miejsce w kategorii Ceramika i prace przestrzenne.

 


 

Konkurs plastyczny „Kania ruda – drapieżny latawiec” – październik 2013 roku

  • Michał Gniadek – lat 6 – III miejsce, kat. kl I – III

opiekun: Kornelia Tumanowicz

  • Amelia Matusiak – I miejsce, kat.kl. IV-VI
  • Amelia Kubus – wyróżnienie

opiekun: Kornelia Tumanowicz


 

Konkurs plastyczny „Aniołowo” – Starochorzowski Dom Kultury

  • Laura Sołoducha – kwalifikacja do wystawy
  • Szymon Zientarski – kwalifikacja do wystawy

W roku szkolnym 2012/2013

Konkurs Plastyczny ANIOŁOWO – grudzień, 2013 r. Starochorzowski Domu Kultury

Kwalifikacja do wystawy:

  • Szymon Zientarski

opiekun: Kornelia Tumanowicz


 

VII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE „KOT”- „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” we Wrocławiu, czerwiec 2013.

  • Ula Borowska, lat 13 – wyróżnienie
    Kwalifikacje do wystawy:
  • Adam Hartwich, 15 lat
  • Antoni Żygadło, lat 8
  • Eliza Cielica, 11 lat

opiekun: Kornelia Tumanowicz


XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Od morza jesteśmy” – Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, 29 kwietnia 2013 r.
kwalifikacje do wystawy:

grupa wiekowa 4-6 lat

Maks Wolny, lat 6
Franciszek Płatek, lat 6
opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka

grupa wiekowa 7 – 10 lat

Wiktoria Kościańska, lat 10
opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka

grupa wiekowa 11 -15 lat

Marta Wilczewska, lat 13
opiekun artystyczny: Kornelia Tumanowicz

Alicja Pieszko, lat 12
opiekun artystyczny: Bogumiła Kuźnicka


VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści morskich fal – wybrzeże Bałyku” – MDK Gdynia

  • Marianna Kardas – nagroda w kategorii 7-9 lat
    opiekun: Kornelia Tumanowicz
  • Mikołaj Miluch – wyróżnienie w kategorii 13-16 lat
    opiekun: Mariola Grochowska

 

Ogólnopolska wystawa rysunku i malarstwa „Mój teatr” w Łodzi.

Kwalifikacja do wystawy:

  • Martyna Jabłońska
  • Marcelina Kęsik
    opiekun: Mariola Grochowska

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni – po tamtej stronie lustra” w Dąbrowie Górniczej.

Kwalifikacja do wystawy:

  • Olga Tomaszewska
  • Magda Wojciechowska
    opiekun: Mariola Grochowska

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach, maj 2013 r.

Kategoria 5 lat

  • I miejsceJulia Borowy – Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie/ op. Magdalena Kucharska

Wyróżnienie:

  • Julia Skonieczna – Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie/ op. Magdalena Kucharska

Kategoria 6 lat

  • III miejsce – Izabela Rak – Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie/ op. Magdalena Kucharska

Kategoria 7 lat

Wyróżnienie:

  • Adam Glinkowski – Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie / op. Kornelia Tumanowicz

Kategoria 12 lat

  • I miejsceMartyna Kowejsza – Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie/ op. Bogumiła Kuźnicka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Poezja w obrazach” – maj 2013 r., Pałac Młodzieży w Szczecinie

  • Alicja Szafarkiewicz – nagroda w kategorii wiekowej do lat 6
  • Zuzanna Piróg – wyróżnienie w kategorii wiekowej 7-10 lat
  • Mikołaj Miluch – wyróżnienie w kategorii wiekowej 15-19 lat

opiekun: Mariola Grochowska


 

Miejski Konkurs Plastyczny „Proszę Państwa Oto Miś, czyli poezja dla najmłodszych” – maj 2013r. Pałac Młodzieży w Szczecinie

Nagrody w kategorii do 5 lat:

  • Karol Kielmas za il. do wiersza „Kaczka Dziwaczka” J. Brzechwy
    op. Magdalena Kucharska

Nagrody w kategorii 6-7 lat:

  • Julia Litwin za il. do wiersza „Żyrafa” J. Brzechwy
    op.Bogumiła Kuźnicka
  • Kalina Bogdan za il. do wiersza „Bańkowice Mydlane” W. Chotomskiej
    op. Kornelia Tumanowicz

Wyróżnienia w kategorii 6-7 lat:

  • Emilia Szewczyk za il. do wiersza „Lato” D. Wawiłow,
    op.Magdalena Kucharska
  • Marta Podbielska za il. do wiersza „Niedźwiedź” J. Brzechwy
    op. Magdalena Kucharska

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach 2013″ – maj 2013 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie.

  • Paula Goryń – I miejsce

op. Kornelia Tumanowicz


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kultury świata” – Etiopia – maj 2013, Fundacja Wyspart z Krakowa

  • Paula Goryń- laureatka w kategorii 13 -16 lat.

op.Kornelia Tumanowicz


VIII Miejski Konkurs Twórczości Plastycznej „Moje miasto – Szczecin” – kwiecień 2013 r.

W KATEGORII WIEKOWEJ 6- 9 LAT:

Nagrody:

  • Lidia Przybylak – Pracownia Plastyczna (op. Bogumiła Kuźnicka)
  • Hania Kardas – Pracownia Ceramiczna (op. Kornelia Tumanowicz)

W KATEGORII WIEKOWEJ 10 – 13 LAT:

Wyróżnienia:

  • Daria Dworzyńska – Pracownia Plastyczna (op. Mariola Grochowska)
  • Nel Karwacka – Pracownia Ceramiczna (op. Kornelia Tumanowicz)

Nagrody:

  • Justyna Wechterowicz – Pracownia Plastyczna (op. Mariola Grochowska)

W KATEGORII WIEKOWEJ 14- 18 LAT

Wyróżnienia:

  • Zuzanna Kuta – Pracownia Plastyczna (op. Bogumiła Kuźnicka)

Nagrody:

  • Klaudia Bogacka – Pracownia Plastyczna (op. Mariola Grochowska)
  • Marcel Litwinowicz – Pracownia Plastyczna (op. Bogumiła Kuźnicka)

„Zapomniany Anioł” – konkurs organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie – kwiecień 2013

  • Zuzanna Lencewicz, Maja Kawczyńska, Eryk Potyrła – kwalifikacje do wystawy

opiekun: Kornelia Tumanowicz


III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „GARNKÓW W GOSPODARSTWIE NIGDY NIE ZA DUŻO” organizowany przez Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu -kwiecień 2013

  • Kalina Bogdan, Natalia Ewangelista, Ula Borowska, Paula Goryn, Maria Piskała – kwalifikacje do wystawy

opiekun: Kornelia Tumanowicz


Konkurs plastyczny „Ptaki w mieście wspólna przestrzeń” organizowany przez Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie – kwiecień 2013 r.

  • Pola Siemińska – wyróżnienie w kategorii „Rehabilitacja ptasich pacjentów”

opiekun: Kornelia Tumanowicz


XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości plastycznej dla dzieci i młodzieży „MORSKIE OPOWIEŚCI” organizowany przez Pałac Młodzieży w Gdańsku – marzec, 2013

Kategoria 4-6 lat

  • Wiktoria Roszczyk – nagroda oraz Nagroda Specjalna Wojewody Pomorskiego.
  • Marta Podbielska – wyróżnienie
  • Jędrzej Wochowski – wyróżnienie
  • Martyna Grąbczewska – wyróżnienia.

opiekun: Magdalena Kucharska

Kategoria 13-16 lat

  • Katarzyna Majchrzak – nagroda

opiekun: Mariola Grochowska


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maski i figurki afrykańskie” – Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie – grudzień 2012.

  • Paulina Goryń – nagroda

opiekun: Kornelia Tumanowicz/ Pracownia Ceramiczna


 Konkurs plastyczny pt. „Zimorodek-turkusowa strzała” – styczeń/kwiecień 2013 r.

  • Martyna Markowska – II miejsce w kategorii: klasy IV-VI.
  • Iga Konarzewska – wyróżnienie w kategorii: klasy IV-VI
    opiekun: Bogumiła Kuźnicka/Pracownia Plastyczna

IX Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twóczości Plastycznej pt. „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna” – Pałac Młodzieży w Katowicach – grudzień 2012 r.

  • Jan Schiewe lat 12 – nagroda
  • Urszula Ziołecka lat 10 – kwalifikacja do wystawy
    opiekun: Mariola Grochowska/ Pracownia Plastyczna

  • Konkurs plastyczny – „Sportowcy Pomorza Zachodniego na Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich – Londyn 2012”. – grudzień 2012 r.

Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe (grupa młodsza):

  • I miejsce: Kaja Gorzelak– Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka
  • II miejsce: Piotr Szeremeta – Pracownia Ceramiczna, opiekun Kornelia Tumanowicz
  • III miejsce: Daria Zając – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka

Wyróżnienia:

  • Paulina Szymanowska – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka
  • Martyna Sokolska – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka
  • Michał Gniadek – Pracownia Ceramiczna, opiekun Kornelia Tumanowicz

Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe (grupa starsza):

  • I miejsce: Alicja Pieszko – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka
  • II miejsce: Oliwia Zając – Pracownia Ceramiczna, opiekun Kornelia Tumanowicz
  • III miejsce: Zuzia Trojanowska – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka

Wyróżnienia:

  • Amelka Kubus – Pracownia Plastyczna, opiekun Bogumiła Kuźnicka

Konkurs plastyczny „Moja dzielnica, mój świat”, zorganizowany przez Radę Osiedla Pogodno oraz Miasto Szczecin – listopad 2012 r.

Nagrody otrzymały:

  • Ula Borowska z Pracowni Ceramicznej,
    opiekun: Kornelia Tumanowicz
  • Klaudia Bogacka, Basia GielarowskaEmilia Niewiadomska z Pracowni Plastycznej,
    opiekun: Mariola Grochowska

Konkurs plastyczno – projektowy „Inspirowane białą ceramiką szczecińską” – październik 2012 r.

  • Oliwier Borucki (11 lat)  – nagroda w kategorii młodzieżowej,
  • wyróżnienia: Paula Goryń (15 lat), Amelia Rybicka (12 lat) oraz Julia Czyżyk (12 lat).
  • Paulina Piotrowska (lat 18) – wyróżnienie w kategorii dla dorosłych
    opiekun: Kornelia Tumanowicz/ Pracownia Ceramiczna

 


Konkurs plastyczny „Kawałek lasu na własnym podwórku” – wrzesień, 2012 r.

  • Hania Kardas, lat 6 – I miejsce
  • Marta Kaczorowska, lat 6 – II miejsce
  • Ola Pociej, lat 12 – wyróżnienie
  • Hanna Rusiecka, lat 12 – wyróżnienie
    opiekun: Kornelia Tumanowicz/ Pracownia Ceramiczna

W roku szkolnym 2011/2012

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni” – Dąbrowa Górnicza – maj 2012 r.

  • Ewa Łoś lat 18 – II nagroda (kategoria wiekowa 17-19 lat) – Pracownia Plastyczna
    opiekun: Mariola Grochowska

 


 

Konkurs plastyczny „Sarna – mieszkanka pól i lasów”, listopad 2011 r.

Dominika Hury lat 8 – I miejsce w kategorii klas I-III Szkół Podstawowych,
Aleksandra Palko
lat 11 – II miejsce w kategorii klas IV-VI Szkół Podstawowych
opiekun: Mariola Grochowska


Konkurs plastyczny „Wiersze pędzlem malowane” MBP w Żorach, listopad 2011 r.

Piotr Drop lat 6 – wyróżnienie w kategorii 6 -latki
Opiekun: Mariola Grochowska

Michał Kładny – wyróżnienie w kategorii 6 -latki
Opiekun: Bogumiła Kuźnicka

Kaja Gorzelak – II miejscevex aequo w kategorii klas I
Opiekun: Bogumiła Kuźnicka

Martyna Szwajcer – wyróżnienie w kategorii klas I
Opiekun: Bogumiła Kuźnicka

Zuzanna Piróg lat 10 – wyróżnienie w kategorii klasy III
Opiekun: Mariola Grochowska


XXXIII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Polski – tradycje, współczesność, przyszłość”, MDK Częstochowa, wrzesień 2011

Antonina Więcek, lat 6 – kwalifikacja do wystawy
Zuzia Skowronek, lat 4 – kwalifikacja do wystawy
opiekun: Magdalena Kucharska

Eryk Potyrała, lat 9 – kwalifikacja do wystawy
opiekun: Kornelia Tumanowicz

 


XIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Dziecko i pies”, MDK Częstochowa, wrzesień 2011

Daria Zając, lat 6 – kwalifikacja do wystawy
Karolina Hrymowicz, lat 7 – kwalifikacja do wystawy
opiekun: Bogumiła Kuźnicka

Weronika Włodarczyk, lat 4 – kwalifikacja do wystawy
opiekun: Magdalena Kucharska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Mama-Tata-Dom-Praca”, MPiPS, Warszawa, wrzesień 2011

Jędrzej Wochowski,l. 5 (nagroda główna w grupie wiekowej 5-6 lat)
Zosia Gajewska, l.5 (wyróżnienie)
Marta Podbielska, l.4 (wyróżnienie)
opiekun: M. Kucharska


IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu pt. „ Kwiaty w różnych porach roku”, Rybnik, wrzesień 2011 r.

Aleksandra Bogdańska – nagroda w kategorii 14-16 lat
Wiktoria Kościańska – wyróżnienie w kategorii 8-10 lat
opiekun: B. Kuźnicka

Antonina Więcek, lat 6 – wyróżnienie w kategorii 5-7 lat
opiekun: Magdalena Kucharska

Natalia Franczak, lat 7 – nagroda w kategorii 5-7 lat
Eryk Potyrała, lat 10 – nagroda w kategorii 8-10 lat
opiekun: Kornelia Tumanowicz