Pracownia Turystyczno-Ekologiczna

 

rok szkolny 2014/2015
opiekun:
Elżbieta Wielgoszewska

XLIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy – marzec 2015 – kwalifikacja do finału.

  • szkoły gimnazjalne – Lenkiewicz Franciszek z SKKT Pałac Młodzieży PCE, Popławska Sandra z SKKT Pałac Młodzieży PCE,
  • szkoły ponadgimnazjalne –  Bartkowiak Dawid z SKKT Pałac Młodzieży PCE, Adamus Aniela z SKKT Pałac Młodzieży PCE,   Maciorowska Ida z SKKT Pałac Młodzieży PCE,

II m-sce w finale centralnym XLIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego w Supraślu, woj. podlaskie – MAJ 2015


 

rok szkolny 2013/2014
opiekun:
Elżbieta Wielgoszewska

Finał Centralny XLII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego, Barlinek 29.05. – 01.06.2014 r.

I miejsce w kategorii gimnazjów zdobyła drużyna Pracowni Turystyczno – Ekologicznej PM w składzie :

  • Sandra Popławska
  • Patryk Behrendt
  • Franciszek Lenkiewicz

 I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła drużyna Pracowni Turystyczno – Ekologicznej PM w składzie:

  • Aniela Adamus
  • Ida Maciorowska
  • Dawid Bartkowiak

Najlepszy wynik w kraju w testach wiedzy uzyskali:

  • Franciszek Lenkiewicz, w kategorii gimnazjów
  • Ida Maciorowska, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

 

Eliminacje Wojewódzkie XLII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego
w Lipianach – kwiecień 2014 r.

I miejsce zespół gimnazjum

  1. Sandra Popławska
  2. Patryk Behrendt
  3. Franciszek Lenkiewicz

I miejsce zespół szkół ponadgimnazjalnych

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Dawid Bartkowiak

 rok szkolny 2012/2013

Finał Centralny XL ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w Elblągu, 6 – 9czerwca 2013r.:

III miejsce zespół gimnazjum

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Jakub Czugała

 

Eliminacje Wojewódzkie XLI ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w Kliniskach Wielkich – kwiecień 2013 r.

I miejsce zespół gimnazjum

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Jakub Czugała

IV miejsce zespół szkół podstawowych

  1. Agata Czugała
  2. Patryk Behrendt
  3. Wojciech Janicki

rok szkolny 2011/2012
opiekun: Elżbieta Wielgoszewska

 Eliminacje Wojewódzkie XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego w Wapnicy 11-13 maja 2012 r.

I miejsce zespół gimnazjum

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Jakub Czugała

VIII miejsce zespół szkół podstawowych

  1. Marta Osmelak
  2. Patryk Behrendt
  3. Mikołaj Tomaszewski

Finał Centralny XL ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego
w Świeradowie Zdroju:

XIV miejsce zespół gimnazjum

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Jakub Czugała

rok 2010

Eliminacje Wojewódzkie XXXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego
w Choszcznie:

I miejsce zespół szkół podstawowych

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Kamil Karwowski

II miejsce zespół gimnazjum

  1. Rafał Mazur
  2. Paweł Kujawa
  3. Piotr Szulborski

III miejsce zespół szkół ponadgimnazjalnych

  1. Anna Bosak
  2. Joanna Jakubik
  3. Przemysław Kuszwara

Finał Centralny XXXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego
w Bocheńcu k/ Kielc

VI miejsce zespół szkół podstawowych

  1. Aniela Adamus
  2. Ida Maciorowska
  3. Kamil Karwowski

II miejsce zespół gimnazjum

  1. Rafał Mazur
  2. Paweł Kujawa
  3. Piotr Szulborski