Pracownia Karate

Rok szkolny 2016/2017
opiekun: Paweł Karpow/ Przemysław Kusztykiewicz

Puchar Polski Dzieci – 3-4 czerwca, Łódź

  • Adam Stępień – III miejsce Kata indywidualne chłopców 6 kyu

__________________________________________________________________________

Turniej Klubowy „Budo Pomerania 2017” w karate tradycyjnym – 21 maja 2017 r.

  • Złoto zdobyli: Pyterek Marcin, Ostrowski Mateusz
  • Srebro wywalczyli: Jonik Maksym, Woźny Hanna, Małasiak Nina, Kalinowski Igor, Górska Natalia
  • Brąz otrzymali: Stochła Szymon, Hołody Marek, Rowińska Alicja, Kawczyńska Hanna

Razem Pracownia Karate Tradycyjnego zdobyła 2 złote, 6 srebrnych, 6 brązowych medali.

____________________________________________________________________

VII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – 5 listopada 2016 r. Koszalin

Wyniki:

kata drużynowe

  • Ostrowski Mateusz, Kalinowski Igor, Ostach Michał – zdobyli III miejsce.

kata indywidualne:

  • Hania Woźny – III miejsce
  • Marcin Pyterek – IV miejsce
  • Miłosz Marczak – wejście do rundy finałowej
  • Hania Kawczyńska – IV miejsce
  • Natalia Górska – wejście do rundy finałowej
  • Mateusz Ostrowski – II miejsce (zabrakło 1 chorągiewki do złota)
  • Michał Ostach – III miejsce
  • Igor Kalinowski – II miejsce
  • Wiktor Strzałkowski – III miejsce
  • Adam Stępień – wejście do rundy finałowej
  • Julia Ancerowicz – II miejsce

Rok szkolny 2015/2016

Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski w karate tradycyjnym – 5 marca 2016 r. w Pile

  • Hanna Woźny – I miejsce w KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (r.ur. 2009 i młodsze)
  • Natalia Górska – I miejsce w KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (r.ur. 2008-2007)
  • Michał Ostach – II miejsce w KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (r.ur. 2008-2007)
  • Igor Kalinowski – III miejsce w KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (r.ur. 2008-2007)
  • sensei Paweł Karpow – II miejsce w KATA, Seniorzy

VI Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym” pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego – 7 listopada 2015 r. w Gdańsku

  • Hania Woźny –  4 miejsce w kategorii dziewczęta, rocznik 2008 i młodsze.

Rok szkolny 2014/2015
opiekun: Paweł Karpow

V Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – 8 listopada 2014 r. w Gdańsku

  • Karolina Krzemińska (SP35) – IV miejsce Kata (kat. dziewcząt do 7 kyu, rocznik 2006, 2005)
  • Michał Wojnarowski (SP35) – IV miejsce Kata (kat. chłopców 6-1 kyu, rocznik 2006, 2005)
  • Igor Osowski (SP7) – IV miejsce Kata (kat. chłopców do 7 kyu, rocznik 2004, 2003)
  • Maciej Abolik (SP35) – IV miejsce Kata (kat. chłopców 6-1 kyu, rocznik 2002, 2001)
  • Błażej Opolski – III miejsce FUKU-GO (kat. Junior)
  • Arsenij Karpow – III miejsce KATA, III miejsce KUMITE, II miejsce FUKU-GO (kat. senior)

 


 

Zawody karate 7 marca 2015 r. w Pile.

  • Krystian Moras – 3 miejsce w kategorii kata (forma)

 

Rok szkolny 2013/2014
opiekun: Paweł Karpow

  • Błażej Opolski – I miejsce w kategorii kumite (walka) oraz III miejsce w kategorii kata (forma) podczas prestiżowego Pucharu Mistrza, który odbył się 12 października 2013 r. we Wrocławiu.

Rok szkolny 2012/2013

Puchar Mistrza – 12 października 2013 r. Wrocław

  • Błażej Opolski  – I miejsce w kategorii kumite (walka) oraz III miejsce w kategorii kata (forma)

 

Rok szkolny 2011/2012
opiekun artystyczny: Paweł Karpow

III Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym – listopad 2012r. Koszalin

  • Karpow Arsenij – III miejsce w kategorii kata indywidualne oraz II miejsce w kategorii kumite.
  • Opolski Błażej –  III miejsce w kategorii Fuku-Go juniorów młodszych,
  • Majzel Mikołaj – III miejsce w kategorii kumite.
  • Agata Soboń –  III miejsce w kategorii kata indywidualnego młodzików wśród dziewcząt
  • Michał Staszak – IV miejsce w kategorii kata indywidualnego młodzików  wśród chłopców.