Pracownia gimnastyczno – taneczna

Rok szkolny 2016/2017
Choreograf i kierownik artystyczny zespołów: Dorota Lindner – Baran

Ogólnopolski Festiwal Tańca Dance Show w Babimoście – 4 czerwca 2017 r.

  • I miejsce- Efekt Mini – modern jazz- 9-11 lat za choreografię New York
  • II miejsce – Efekt Mini – taniec współczesny 9 – 11 lat za choreografię Pod błękitem nieba
  • II miejsce – Impuls – taniec współczesny 12-15 lat za choreografię Otchłań
  • II miejsce – Impuls – inne propozycje 12-15 lat za choreografię Moijto
  • II miejsce- Efekt– modern jazz powyżej 18 lat za choreografię Przebudzenie
  • II miejsce- Efekt – inne propozycje taneczne powyżej 18 lat za choreografie Incepcja

 

_______________________________________________________________________________

Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka – 20 maja 2017r. zorganizowany przez Szkołę Tańca Sukces w Szczecinie.

  • Grand Prix – zespół Efekt
  • I miejsce – Efekt – formacje jazz/ modern powyżej 15 lat za choreografię Przebudzenie
  • I miejsce – duet jazz/modern Agnieszka Biderman i Maja Grzegorczyk kategoria 12-15 lat
  • II miejsce-duet jazz/modern Dominika Niesyn i Karolina Dołęga kategoria powyżej 15 lat
  • II miejsce – solo street dance Karolina Dołęga kategoria powyżej 15 lat
  • II miejsce – Impuls 2-miniformacja jazz/modern 12-15 lat za choreografię Moijto
  • II miejsce – solo modern/jazz Kinga Dembicka 12-15 lat
  • II miejsce – Efekt – miniformacje jazz/modern powyżej 15 lat za choreografię Czarne Anioły
  • III miejsce – Impuls – formacje modern/jazz 12-15 lat za choreografię Otchłań
  • III miejsce -Impuls I – miniformacja jazz/modern 12-15 lat za choreografię Sing
  • III miejsce – solo jazz/modern Malwina Szawracka kategoria 12-15 lat
  • III miejsce – solo jazz/modern Nastazja Budner kategoria 12-15 lat
  • III miejsce – solo jazz/modern Paulina Kosińska
  • wyróżnienie – duet jazz/modern Oliwia Szymska i Paulina Kosińska kategoria powyżej 15 lat
  • wyróżnienie – duet jazz/modern Karina Czerwińska i Natalia Grzegorczyk kategoria powyżej 15 lat
  • wyróżnienie – solo jazz/modern – Oliwia Szymska kategoria powyżej 15 lat
  • wyróżnienie – solo jazz/modern – Dominika Niesyn kategoria powyżej 15 lat

________________________________________________________________________________

III Turniej Tańca zorganizowany przez Studio Taneczno – Artystyczne Rytmix – 6 maja 2017

  • I miejsce – solo –  Anastazja Baranowska 9-11 lat
  • I miejsce – Impuls Kids formacje 9 – 11 lat za choreografię Pod błękitem nieba
  • I miejsce – duet Dominika Niesyn i Karolina Dołęga kategoria powyżej 15 lat
  • I miejsce – Efekt – formacje powyżej 15 lat za choreografię Przebudzenie
  • II miejsce – solo – Blanka Różynek 9-11 lat
  • II miejsce -solo – Michalina Śmiechowska 9-11 lat
  • II miejsce – Efekt Mini2  – miniformacje 9-11 lat za choreografię New York
  • II miejsce – Impuls Kids – miniformacje 9-11 lat za choreografię Na inną nutę
  • II miejsce – solo – Kinga Dembicka 12-15 lat
  • II miejsce – solo – Malwina Szawracka 12-15 lat
  • II miejsce – solo – Nastazja Budner 12-15 lat
  • II miejsce – duet Agnieszka Biderman i Maja Grzegorczyk 12-15 lat
  • II miejsce – Impuls 2 – miniformacje 12 -15 lat za choreografię Moijto
  • II miejsce – solo – Karolina Dołęga powyżej 15 lat
  • II miejsce – solo – Oliwia Szymska powyżej 15 lat
  • II miejsce – solo – Dominika Niesyn powyżej 15 lat
  • II miejsce – Efekt – miniformacje powyzej 15 lat
  • III miejsce – Impuls Kids – formacje 9-11 lat za choreografię Pomponowy dance
  • III miejsce – Efekt Mini 1  – miniformacje 9-11 lat za choreografię Tańczące kapelusze
  • III miejsce – Efekt Mini 3 – miniformacje 9 -11 lat za choreografię Carmen
  • III miejsce – Impuls – formacje 12-15 lat za choreografię Otchłań
  • III miejsce – solo – Paulina Kosińska powyżej 15 lat
    Wyróżnienia:
  • Impuls I – miniformacje 12-15 za choreografię Sing
  • Oliwia Szymska i Paulina Kosińska, duet pow. 15 lat

_____________________________________________________________

IX Internationale Dance Contest 2017 w Gohren – 29 kwietnia 2017r.

II miejsce – EFEKT – jazz modern – 14 – 19 lat za choreografię Przebudzenie

III miejsce – EFEKT – show dance 14-19 lat za choreografię Incepcja

III miejsce – IMPULS – kategoria juniors za choreografię Moijto

___________________________________________________________

Festiwal Tańca Deart w Policach – 23 kwietnia 2017 r.

I MIEJSCE -EFEKT zespoły powyżej 15 lat za choreografię Incepcja

I MIEJSCE -EFEKT mini zespoły powyżej 15 lat za choreografię Czarne Anioły

I MIEJSCE – IMPULS zespoły 12-15 lat za choreografię Otchłań

I MIEJSCE- IMPULS 2 – mini zespoły 12-15 lat za choreografię Moijto

I MIEJSCE – IMPULS- trio 12-15 lat w składzie Agnieszka Biderman, Ola Pietrzak, Maja Grzegorczyk za choreografię Nostradamus

I MIEJSCE- EFEKT MINI zespoły 8-11 lat za choreografię Pod błękitem nieba

I MIEJSCE- EFEKT MINI 2 – mini zespoły 8-11 lat za choreografię New York

I MIEJSCE-EFEKT MINI 1 – mini zespoły 8-11 lat za choreografię Tańczące kapelusze

I MIEJSCE-EFEKT MINI- trio 8-11 w składzie Antosia Janus, Iza Herbich, Basia Strzelczyk za choreografię Carmen

I MIEJSCE-IMPULS KIDS – grupa początkująca zespoły 8-11 lat za choreografię Pomponowy dance

I MIEJSCE-IMPULS KIDS – grupa początkująca mini zespoły 8 – 11 lat za choreografię Na inną nutę

II MIEJSCE-IMPULS 1-mini zespoły 12-15 lat za choreografię Sing

__________________________________________________________

Polsko – Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach – 25 marca 2017 r.

I MIEJSCE  –  Efekt w „Przebudzeniu”- modern jazz 18-21 lat

I MIEJSCE – Efekt w „Incepcji”- inne propozycje taneczne 18-21 lat

I MIEJSCE –  Efekt Mini w „New York”- taniec jazzowy 9-11 lat

II MIEJSCE –  Efekt Mini „Pod błękitem nieba”- taniec współczesny 9-11 lat

II MIEJSCE –  Impuls w „Moijto”- inne propozycje taneczne 12-14 lat

III MIEJSCE – Impuls w „Otchłani”- taniec współczesny 12-15 lat

______________________________________________________________________________________________________

Rok szkolny 2015/2016
Choreograf i kierownik artystyczny zespołów:
Dorota Lindner – Baran

Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulechowie – 5 czerwca 2016 r. w Sulechowie.

I miejsce – Efekt Mini – modern jazz-9 – 11 lat za choreografię Kapeluszowy dance

I miejsce – Efekt Mini – taniec współczesny 9 – 11 lat za choreografię Nadzieja

I miejsce – Efekt – modern jazz powyżej 15 lat za choreografię Złudzenie

II miejsce – Efekt – show dance powyżej 15 lat za choreografię Czarne anioły

III miejsce – Impuls – taniec współczesny 12-15 lat za choreografię Nostradamus

III miejsce – Impuls – moden jazz 12-15 lat za choreografię Sing


Ogólnopolski Festiwal Tańca  Dance  – Passion and  Life – 14 maja 2016 r. Przytoczna.

I miejsce – Efekt  – show dance -kategoria powyżej 16 lat za choreografię Czarne Anioły

II miejsce – Efekt -inscenizacja taneczna- kategoria powyżej 16 lat za choreografię Złudzenie

II miejsce – Impuls – show dance – kategoria   12-15 lat za choreografię Sing

II miejsce -Efekt Mini -show dance –  kategoria 7-11 lat za choreografię Kapeluszowy dance

III miejsce – Efekt Mini –  inscenizacja taneczna – kategoria 7 – 11 lat za choreografię Nadzieja

wyróżnienie – Impuls – miniatura taneczna 12-15 lat za choreografię Nostradamus


Festiwal tańca „Dance Stars” w Szczecinie – 8 maja 2016 r.

I miejsce – Ania Dąbrowska – solo 12-15 lat

I miejsce – Efekt – formacje powyżej 15 lat za choreografię Złudzenie

II miejsce – Impuls- formacje 12-15 lat za choreografię Nostradamus

II miejsce – Daria Dygacz – solo powyżej 15 lat

II miejsce – Impuls – miniformacje 12-15 lat za choreografię Sing

II miejsce – Dominika Niesyn – solo powyżej 15 lat

II miejsce – Ania Dąbrowska i Daria Dygacz – duety- powyżej 15 lat

III miejsce – miniformacja Efekt powyżej 15 lat za choreografię Czarne Anioły


X Festiwal Tańca w Międzyzdrojach – 23 kwietnia 2016 r.

I miejsce – Impuls Kids  8-11 gr. początkująca za choreografię Carmen

II miejsce – Efekt Mini 8-11 lat gr. zaawansowana za choreografię Tańczące Kapelusze

II miejsce – Impuls – 12-15 lat miniformacje za choreografię Sing

II miejsce – Impuls 12-15 lat formacje za choreografię Nostradamus

I miejsce – Efekt powyżej 16 lat miniformacje  za choreografię Tożsamość

I miejsce – Efekt powyżej 16 lat formacje za choreografię Złudzenie

I miejsce – Dominika Niesyn – solo powyżej 16 lat

I miejsce – Ania Dąbrowska – solo 12-15 lat

II miejsce – Daria Dygacz – solo powyżej 16 lat

III miejsce – Karolina Dołęga – solo powyżej 16 lat

I miejsce – Daria DygaczAnia Dąbrowska – duety powyżej 16 lat

II miejsce – Dominika Niesyn i Karolina Dołęga – duety powyżej 16 lat


Konkurs taneczny w Göhren – 16 kwietnia 2016 r.

puchar specjalny INTERNATIONALE DANCE CONTEST 2016 Göhren za najlepsze choreografie dla formacji gimnastyczno – tanecznych

Zespół Efekt w kategorii do lat 19 – I miejsce  w stylu jazz modern za choreografię  „Złudzenie”

Zespół Impuls w kategorii do lat 13 stanął na najwyższym podium za choreografię „Nostradamus”.


Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach –  19 marca 2016 r. Żary

I miejsce – Efekt – modern jazz- 18-21 lat

II miejsce – Efekt- taniec współczesny 18-21 lat

I miejsce – Impuls – taniec jazzowy 12-14 lat

II  miejsce – Impuls – modern jazz 12-14 lat


Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Bydgoszczy – 21 listopada 2015 r.

II miejsce – duet jazz, Daria Dygacz i Ania Dąbrowska, kategoria 16+

II miejsce – Efekt – miniformacje inne formy, 16 +, za choreografię „Tożsamość”

II miejsce – Impuls – formacje inne formy, 12-15 lat, za choreografię „Nostradamus”

III miejsce – solo jazz Dominika Niesyn, kategoria 16+

III miejsce – Impuls Mini – miniformacje iine formy do lat 11, za choreografię „Atlantis”

III miejsce – Impuls – formacje inne formy 12-15 lat, za choreografię „Kabaret”

III miejsce – Efekt – formacje inne formy 16+, za choreografię „Złudzenie”


Rok szkolny 2014/2015

Festiwal Tańca „Dance Stars 2015” – 31 maja 2015 r., Szczecin

II MIEJSCE – EFEKT FORMACJE POWYŻEJ 15 LAT

III MIEJSCE  – EFEKT MINIFORMACJE POWYŻEJ 15 LAT

II MIEJSCE – IMPULS FORMACJE  12-15 LAT

III MIEJSCE- IMPULS MINIFORMACJE 12- 15 LAT

II MIEJSCE – DUET ADA MATYSEWICZ I WIKTORIA BĄCZKOWSKA 12-15 LAT

II MIEJSCE – DUET DOMINIKA NIESYN I KARINA CZERWIŃSKA POWYŻEJ 15 LAT

III MIEJSCE – SOLO DARIA DYGACZ POWYŻEJ 15 LAT

II MIEJSCE – DUET DARIA DYGACZ I ANIA DĄBROWSKA POWYŻEJ 15 LAT

WYRÓZNIENIE – SOLO ANIA DĄBROWSKA 12-15 LAT

WYROŻNIENIE –  SOLO DOMINIKA NIESYN POWYŻEJ 15 LAT


 

Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Sulechowie – 30 maja 2015 r.

I miejsce – EFEKT MINI – modern jazz – kategoria 9 -11 lat  za choreografię „ Cudowny świat”

III miejsce – EFEKT MINI- inne propozycje taneczne 9-11 lat za choreografię „Nieskończoność”

II miejsce – IMPULSIK – show Dance 12-15 lat za choreografię „Atlantis”

III miejsce – IMPULSIK – taniec współczesny 12 -15 lat za choreografię „ Show”

I miejsce – IMPULS –modern jazz 12-15 lat za choreografię „ Kabaret”

II miejsce – EFEKT –modern jazz powyżej 15 lat za choreografię „ Tożsamość”

III miejsce – EFEKT – inne propozycje taneczne powyżej 15 lat za choreografię „ Świat syren”.


II Ogólnopolski Festiwal Tańca „Dance- Passion and Life” – 9 maja 2015 r.

II miejsce – EFEKT – inscenizacja taneczna 12 – 15 lat

III miejsce – EFEKT – miniatura taneczna powyżej 16 lat

II miejsce – IMPULS – inne propozycje taneczne 12-15 lat

III miejsce – IMPULS – inne propozycje taneczne 12 – 15 lat

II miejsce – IMPULSIK- inscenizacja taneczna 12-15 lat

III miejsce – IMPULSIK – show Dance 12-15 lat

II miejsce – Efekt MINI – Show Dance 7 – 11 lat

WYRÓŻNIENIE – EFEKT MINI – miniatura taneczna 7-11 lat


 

Festiwal Tańca w Międzyzdrojach – 15 marca 2015 r.

I miejsce – EFEKT powyżej 15 lat formacje

I miejsce – EFEKT powyżej 15 lat mini formacje

I miejsce – IMPULSIK  8-11 lat formacje

II miejsce – IMPULSIK 8-11 lat mini formacje

II miejsce – IMPULS 12-15 lat formacje

II miejsce- IMPULS –  12-15 lat mini formacje

I miejsce – EFEKT MINI 8-11 lat – formacje

II miejsce – EFEKT MINI 8-11 lat – mini formacje

I miejsce – K . Dumała, M. Pertykowska, W. Kula – 12-15 lat – trio

I miejsce – D. Dygacz, A. Dąbrowska. O.Sokołowska – powyżej 15 lat – trio

II miejsce – A. Matysewicz, K. Czerwińska, D. Niesyn – powyżej 15 lat – trio

I miejsce – A. Baranowska i M. Surmacz – 8 – 11 lat duety

I miejsce – A. Dąbrowska i A. Biderman – 12-15 lat – duety

I miejsce – K. Czerwińska i D. Niesyn –powyżej 15 lat – duety

I miejsce – A. Dąbrowska i D. Dygacz – powyżej 15 lat – duety

II miejsce –A. Matysewicz i W. Bączkowska


Rok szkolny 2013/2014

Choreograf i kierownik artystyczny zespołów: Dorota Lindner – Baran

Ogólnopolski Festiwal Tańca Dance-Passion And Life – Przytoczna – 8 czerwca 2014 r.

• I miejsce – IMPULS – inscenizacja taneczna 12-15 lat choreografia „V Symfonia”

• II miejsce – IMPULS – inne propozycje taneczne 12-15 lat choreografia „ Abba Dance”

• II miejsce – IMPULSIK – inscenizacja taneczna 7-11 lat choreografia „Druga twarz”

• III miejsce – IMPULSIK –show Dance 7-11 lat choreografia „ W rytmie Abby”

• III miejsce – EFEKT – inscenizacja taneczna powyżej 16 lat choreografia „ Przeznaczenie”

• WYRÓŻNIENIE – EFEKT – inne propozycje taneczne powyżej 16 lat choreografia „ Zaczarowane”

 


 Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulechowie – 31 maja 2014 r.

II m – Efekt – inscenizacja taneczna powyżej 16 lat choreografia „Przeznaczenie”

II m – Efekt – inne formy tańca powyżej 16 lat choreografia „Zaczarowane”

II m –Impuls – inne formy tańca 12- 15 lat choreografia „Abba dance”

II m – Impulsik – modern jazz 7-11 lat choreografia „Druga twarz”

III m – Impuls – inscenizacja taneczna 12-15 lat choreografia „V Symfonia”

III m – Impulsik – inne formy tańca 7-11 lat choreografia „ W rytmie Abby”

III m – Efekt Mini – show dance 7-11 lat choreografia „Kapelusze’

III m – Efekt Mini – inscenizacja taneczna 7-11 lat choreografia „ Wspomnienie”


Ogólnopolski Festiwal Tańca w Międzyzdrojach – 17 maja 2014 r.

I m – Efekt – formacje – powyżej 15 lat

Im – Impuls – formacje -kategoria 12-15 lat

Im –Impulsik –  formacje – kategoria do 11 lat

Im- Efekt Mini – formacje – kategoria do 11 lat

I m – Efekt II – mini formacje – powyżej 15 lat

II m- Efekt I – mini formacje – powyżej 15 lat

I m – Impuls I – mini formacje – kategoria 12-15 lat

II m – Impuls II  – mini formacje – kategoria 12 – 15 lat

I m – Impulsik – mini formacje – kategoria do 11 lat

I m – Daria Dygacz i Karolina Mikołajczak – duety Efekt – powyżej 15 lat

IIm – Jadzia Walczak i Weronika Kula – duety Efekt –  powyżej 15 lat

I m – Agnieszka Biderman i Ania Dąbrowska – duety Impuls – kategoria 12 – 15 lat

II m – Dominika Niesyn i Karina Czerwińska – duety Efekt – kategoria  12 – 15 lat

III m – Kaja Wąchała i Olga Sokołowska – duety Impuls – kategoria 12 – 15 lat

III m – Ada Matysewicz i Wiktoria Bączkowska – duety Efekt – kategoria 12 – 15 lat

II m – Martyna Litwinowicz  i Maja Grzegorczyk – duety Impulsik – kategoria do 11 lat


Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Wójta Gminy Chojnice – maj 2014

I miejsce – DARIA DYGACZ solo – inne formy – kategoria powyżej 15 lat

II miejsce – DARIA DYGACZ i KAROLINA MIKOŁAJCZAK – duety – inne formy – kategoria powyżej 15 lat

I miejsce – EFEKT – inne formy – formacje – powyżej 15 lat

II miejsce – EFEKT – inne formy – mini formacje – powyżej 15 lat

III miejsce – IMPULS – inne formy – mini formacje- kategoria 13 – 15 lat

IV miejsceKarolina Mikołajczak – inne formy – powyżej 15 lat

IV miejsceIMPULS – inne formy – formacje – kategoria 13 – 15 lat

V miejsceIMPULSIK – inne formy – mini formacje – kategoria 9-12 lat

VI miejsce – IMPULSIK – inne formy – formacje – kategoria 9-12 lat

VI miejsce – ANIA DĄBROWSKA I AGNIESZKA BIDERMAN – duety – inne formy – kategoria 9-12 lat


Rok szkolny 2012/2013

III Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulechowie -11 maja 2013 r.

I m – EFEKT – INSCENIZACJA TANECZNA POWYŻEJ 15 LAT

Im – IMPULS – INSCENIZACJA TANECZNA 11-15 LAT

III m – EFEKT MINI – SHOW DANCE KATEGORIA 11-15 LAT

III m – IMPULS-SHOW DANCE KATEGORIA 11-15 LAT

III m – EFEKT-SHOW DANCE- KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT


VII Przegląd Tańca w Stepnicy – 28 kwietnia 2013 r.

I m – EFEKT KATEGORIA 14-16 LAT – CHOREOGRAFIA ATLANTIS

I m – IMPULS KATEGORIA 10-13 LAT – CHOREOGRAFIA ERA

II m – IMPULSIK KATEGORIA 6-9 LAT – CHOREOGRAFIA POD BŁĘKITEM NIEBA

II m – DUET JADZIA WALCZAK I WERONIKA KULA – KATEGORIA POWYŻEJ 16 LAT

WYRÓŻNIENIE IMPULSIK –KATEGORIA 6-9 LAT – MAGIA MUZYKI

WYRÓŻNIENIE EFEKT MINI – KATEGORIA 10-13 LAT – POMPONOWY DANCE

WYRÓŻNIENIE – IMPULS – KATEGORIA 10 – 13 LAT – KAPELUSZE


 

Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów – 20 kwietnia 2013 r.

Im – IMPULSIK kategoria do 12 lat formacje

I m – IMPULSIK kategoria do 12 lat mini formacje

III m – EFEKT MINI – kategoria do 12 lat formacje

I m – IMPULS – kategoria 13-15 lat formacje

Im – IMPULS I – kategoria 13-15 lat mini formacje

I m – IMPULS II – kategoria 13-15 lat mini formacje

Im – EFEKT – kategoria powyżej 15 lat

Im – EFEKT II – kategoria powyżej 15 lat mini formacje

III m – EFEKT I – kategoria powyżej 15 lat mini formacje

I m – Ania Dąbrowska solo do 12 lat performing

I m – Paulina Kosińska solo 13-15 lat performing

II m – Dominika Niesyn solo kategoria 13-15 performing

II m – Kaja Wąchała solo kategoria 13-15 lat performing

II m – Karolina Dołęga solo kategoria 13-15 lat pop Dance

I m – Daria Dygacz solo kategoria powyżej 15 lat performing

I m – Anna Orlewicz solo kategoria powyżej 15 lat performing

II m – Karolina Mikołajczak solo kategoria powyżej 15 lat performing

I m – Ania Dąbrowska i Agnieszka Biderman duety do 12 lat performing

I m – Wiktoria Kula i Wiktoria Bączkowska duety 13-15 lat performing

I m –Karolina Dołęga i Dominika Niesyn duety 13-15 lat pop Dance

I m – Daria Dygacz i Karolina Mikołajczaj duety powyżej 15 lat performing

I m – Jadzia Walczak i Weronika Kula duety powyżej 15 lat pop Dance

I m – Ania Milińska i Wiktoria Moskwa duety powyżej 15 lat pop dance


 

III Turniej Tańca Keepart w Dębnie – 21 kwietnia 2013 r.

I m – IMPULSIK KATEGORIA 6-10 LAT MINIFORMACJE JAZZ MODERN

II m – IMPULSIK KATEGORIA 6-10 LAT FORMACJE JAZZ MODERN

III m – IMPULS KATEGORIA 11-14 LAT FORMACJE JAZZ MODERN

I m – DUET KAJA WĄCHALA I OLGA SOKOŁOWSKA KATEGORIA 11-14 JAZZ MODERN

II m – DUET AGNIESZKA BIDERMAN I ANIA DĄBROWSKA KATEGORIA 11-14 LAT JAZZ MODERN

II m – DUET DARIA DYGACZ I KAROLINA MIKOŁAJCZAK KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN

III m – DUET JADZIA WALCZAK I WERONIKA KULA KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT STREET DANCE

WYRÓŻNIENIA

KAJA WĄCHAŁA- SOLO KATEGORIA 11-14 JAZZ MODERN

KAROLINA DOŁĘGA  SOLO KATEGORIA 11-14 STREET DANCE

ANIA DĄBROWSKA SOLO KATEGORIA 11-14 LAT JAZZ MODERN

KAROLINA MIKOŁAJCZAK SOLO KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN

ANNA ORLEWICZ SOLO KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN

DARIA DYGACZ SOLO POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN

PAULINA KOSIŃSKA SOLO KATEGORIA 11-14 LAT STREET DANCE

DOMINIKA NIESYN SOLO KATEGORIA 11-14 LAT STREET DANCE

WIKTORIA KULA I WIKTORIA BĄCZKOWSKA DUETY KATEGORIA 11-14 LAT JAZZ MODERN

DOMINIKA NIESYN I KAROLINA DOŁĘGA DUETY KATEGORIA 11-14 LAT STREET DANCE

ANIA MILIŃSKA I WIKTORIA KULA DUETY KATEGORIA POWYŻEJ15 LAT STREET DANCE

IMPULS II KATEGORIA MINIFORMACJE 11-14 LAT JAZZ MODERN

IMPULS I KATEGORIA MINIFORMACJE 11-14 LAT JAZZ MODERN

EFEKT KATEGORIA FORMACJE POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN

EFEKT KATEGORIA MINIFORMACJE POWYŻEJ 15 LAT JAZZ MODERN


Polsko – Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach – 23 marca 2013 r.

II miejsce – IMPULSIK show dance  9 – 11 lat

III miejsce – IMPULSIK  inscenizacja taneczna  9-11 lat

III miejsce – IMPULS – show dance  12-14lat

II miejsce – IMPULS –inscenizacja taneczna  12-14 lat

III miejsce – EFEKT MINI – show dance  9-11 lat

III miejsce – EFEKT – inscenizacja taneczna  15-17 lat

III miejsce – EFEKT – show dance 15 – 17 lat


 rok szkolny 2011/2012

Ogólnopolski Festiwal Tańca w Kwakowie – 23 czerwca 2012 r.

III miejsce w kategorii taniec współczesny 12 – 15 lat – zespół Impuls z choreografią „Zmierzch”.

wyróżnienie w kategorii miniatura taneczna 12 – 15 – zespół Efekt Juniorzy za choreografię „Amelia” uzyskał wyróżnienie.

wyróżnienie w kategorii taniec współczesny powyżej 16 lat  – grupa Efekt za choreografię „Tajemniczy świat” otrzymała wyróżnienie.


Konkurs Tańca „Tańczmy razem” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 74 w Szczecinie – 12 czerwca 2012 r.

I MIEJSCE- IMPULSIK – KATEGORIA TANIEC WSPÓŁCZESNY 6 – 9 LAT

I MIEJSCE – IMPULSIK – INNE FORMY – 6-9 LAT

I MIEJSCE – IMPULS – TANIEC WSPÓŁCZESNY 11-13 LAT

II MIEJSCE – IMPULS – INNE FORMY 11-13 LAT

III MIEJSCE – EFEKT MINI – INNE FORMY 9 -11 LAT


 Festiwal Tańca o Puchar Dnia Dziecka zorganizowany przez Szkołę Tańca Sukces – 19 maja 2012 r.

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 11 zespół Efekt Mini za choreografię „Pomponowy Dance” uzyskał wyróżnienie.

W tej samej kategorii wiekowej formacja „Impulsik” w choreografii „Magia muzyki’ zdobyła wyróżnienie specjalne.

W kategorii do 15 lat dziewczęta z zespołu „Impuls” z układem  „Zmierzch” wywalczyły  wyróżnienie specjalne.

W najstarszej kategorii powyżej 15 lat grupa „Efekt’ za choreografię  „Zagubiona” uzyskała wyróżnienie specjalne.


Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów – 29 kwietnia 2012 r.

I miejsce – formacja Efekt kategoria powyżej 15 lat , choreografia „Zagubiona”

I miejsce – formacja Efekt Juniorzy kategoria do 15 lat, choreografia „Amelia

I miejsce – formacja Impuls kategoria do 12 lat , choreografia „Zmierzch

I miejsce – mini formacja Efekt Juniorzy, choreografia „Tajemniczy świat’

I miejsce – mini formacja Efekt” , choreografia „Jack

I miejsce – mini formacja Impuls III, choreografia „Motoszał

II miejsce- mini formacja Impuls II, choreografia „Power Dance

II miejsce – mini formacja Impuls I, choreografia „Nadzieja

I miejsce – duety Wiktoria Moskwa i Ania Milińska

II miejsce –duety Magda Grucka i Teresa Aramowicz

II miejsce – duety Jadzia Walczak i Weronika Kula

III miejsce – duety Daria Dygacz i Magda Baranowska


IX Nowogardzkie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Nowogardu – 22 kwietnia 2012 r.

I miejsce ex aequo – zespół Impulsik w choreografii „Magia muzyki” i Efekt Mini w choreografii „Pomponowy Dance”  – kategoria do 10 lat.

I miejsce – zespół Impuls  za wykonanie choreografii „Zmierzch” – kategoria 11-14 lat

II miejsce – zespół Efekt z choreografią „Zagubiona” – kategoria powyżej 14 lat


Miejskie Konfrontacje Taneczne 18 kwietnia 2012 r. , Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

wyróżnienie – zespół IMPULS w kategorii do 15 lat za choreografię „Zmierzch


VI Przegląd Zespołów Tanecznych „U Skamandrytów”31 marca 2012 r. Szczecin.

I miejsce – zespół „Impulsik” – w kategorii klas 0 – 3, za choreografię „Magia muzyki”.

I miejsce – zespół „Impuls” –  w kategorii klas 4-6 z choreografią „Zmierzch”.

I miejsce – duet Magda Grucka i Teresa Aramowicz (tancerki z zespołu Efekt) – w kategorii duety – gimnazja prezentując choreografię „Jack”.

II miejsce – zespół Efekt  w najstarszej kategorii – gimnazja, z układem „Zagubiona”.

VII miejsce – grupa początkująca Efekt Mini, w kategorii  klas 0-3.


Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar burmistrza miasta Żary – 17 marca 2012 r.

I miejsce dla zespołu Efekt Juniorzy w i inscenizacji tanecznej kategoria 15-17 lat

II miejsce dla zespołu Efekt Juniorzy w innych propozycjach tanecznych kategoria 15-17 lat

II miejsce dla zespołu Efekt w inscenizacji tanecznej kategoria powyżej 18 lat

III miejsce dla zespołu Efekt w innych propozycjach tanecznych kategoria powyżej 18 lat

II miejsce dla zespołu Impuls w inscenizacji tanecznej w kategorii 12-14 lat

III miejsce dla zespołu Impuls w innych propozycjach tanecznych w kategorii  12 – 14 lat


 IV Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Baszty Pyrzyckiej (październik 2011 r.)

W kategorii wiekowej 6 – 10 lat – I miejsce zdobył zespół Impulsik za choreografię ‘’Halleluya”
W kategorii wiekowej 11-14 lat – II miejsce zajął zespół Impuls za choreografię „Motoszał”
W kategorii powyżej 15 lat – III miejsce zajął zespół Efekt za choreografię „Tajemniczy świat”